New Twist – ସ୍ୱାମୀ ଛୁଆ ଯଦି ଥିଲେ ମୋ ପାଖକୁ କାହିଁକି ଆସି ରାତି କଟଉଥିଲା… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ। ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଏ, ଏପରି କି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଆମ ଓଡିଶାରେ ଅନେକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି।

ତାପରେ ବି କେହି ସୁଧୁରୁ ନାହାନ୍ତି ବାରମ୍ବାର ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟି ଚାଲିଛି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି କିଛି ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଖବର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଜଣେ ଯୁବକ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଗାଡ଼ିରେ ନିଶା ପିଏଇ ଆଣୁଥିଲେ। ବିବାହିତ ମହିଳା ଜଣକ ୨ ଟି ସନ୍ତାନର ମାଆ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଛାଡି ଜଣେ ମହିଳା ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହିତ ଆସିଥିଲେ। ଯାହାର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଣିଥିବା ଯୁବକ ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏକ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଆସିଥିଲେ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ନିଶା ଛାଡ଼ିବା ପରେ ସେ ହାତରେ ବୋତଲରେ ପିଟିଥିଲେ। ମହିଳା ପ୍ରେମିକ ହାତକୁ ମାରିବା ପରେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ସେଠାରୁ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ଯୁବକଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ଅନେକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ବିନା ବଞ୍ଚିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଛାଡିଦେବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ।

ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବେ ସେହିଭଳି ପିଲାଟି କଥା ହେଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି ବୁଝାଇ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ବୁଝି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ବହୁ ଦୂରରୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଜିଲ୍ଲା କେନ୍ଦୁଝର ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ଜିଲ୍ଲା ଯାଜପୁର ଥିଲା। ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ଯେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ସେ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଁ ସମର୍ଥ ନଥିଲେ। ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ହାଣ୍ଡିଆ ପିଆଇ ଦେଇଛି। ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଉଠାଇ ନେଇଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment