ସ୍ତ୍ରୀ ଯାଇଥିଲେ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତରେ ଫେରିଲେ ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀପରେ… କଣ କହୁଛନ୍ତି ହଜି ଯାଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ପ୍ରତଦିନ ଆମ ସମାଜରେ କିଛି ନା କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ଚୋରି, ହତ୍ୟା, ଡକାୟତି ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ହେଲେ ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କିତ ଖବର ଆନେକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ।

ଏଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ସମାଜରେ ମିଳୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି, ସାବିତ୍ରୀ ଓଷା ଦିନ ସ୍ତ୍ରୀ ଯାଇଥିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ଫେରିଛି।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ରହିଛି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ। ସାବିତ୍ରୀ ଓଷା ଦିନ ଜଣେ ପତ୍ନୀ କଲେଜକୁ ଯିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ କାର ଉଠାଇ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଧରି ପାରିଲେ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ନେବା ପରେ ସେ ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ।

କଲେଜ ଖୋଜା ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ବହୁତ କାନ୍ଦୁଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ଏହି ସମୟରେ ମିଳିଲା ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଛାଡିବା ପରେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଚାଲିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା। ସେହିଭଳି, ପରେ ସେ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ। ସେ କାହିଁକି ଗଲେ ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଆଡେ ଗଲେ ଆମେ କହି ପାରିବୁ ନାହିଁ, ଆମ ପାଖରେ ତାହା ଖବର ନାହିଁ। ସେ ଆସିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ସେ କୁଆଡେ ଗଲେ ଏବଂ କାହିଁକି ଯାଇଥିଲେ।

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ଉଦାହରଣ ସାଜିଛନ୍ତି। କିଏ କୁଆଡେ ଗଲେ, ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପରି ନୁହେଁ ଅନେକଙ୍କୁ ଖୋଜିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି। ଏତେ ଦିନ ଧରି କେଉଁ ଆଡେ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ସେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଖରାପ ନଭାବି ଆପଣେଇଛନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ଭୂଲ ବୁଝି ପାରି ସ୍ୱାମୀକୁ ଖୁବ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ବହୁତ କାନ୍ଦିଲା। ପୁଅଟି ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଆପଣେଇ ନେଲା। ଏଭଳି ଅନେକ ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ହେଲେ କେହି ବି ସୁଧୁରି ନାହାନ୍ତି। ଆଉ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଖରାପ ବାଟରେ ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି। ଯାହାବି ହେଉ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment