Odisha News Portal

ଓଡ଼ିଶାରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା! ଝାଉଁ ବଣରେ ପ୍ରେମି ଯୁଗଳ କରୁଥିଲେ ଏମିତି କାମ , ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଧରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା କଲେ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ….

ଆଜିର ସମାଜରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ତଳ ସ୍ତରକୁ ଖସି ଗଲେଣି । ଏବେ ମଣିଷମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଲୋଭ , କ୍ରୋଧ , ହିଂସା ଆଦି ଭରି ରହିଛି, ଏହା ଦ୍ୱାରା ସମାଜରେ ଅନେକ ଅନ୍ୟାୟ , ଅତ୍ୟାଚାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଆଜିର ମଣିଷ ପାଖରେ ଆଉ ମାନବିକତା ନାହିଁ କି ମଣିଷପଣିଆ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ । ଆଜିର ମଣିଷ କେବଳ କାମନା , ବାସନାରେ ସବୁବେଳେ ମଜି ରହିଛନ୍ତି ଆଉ ଏହି କାରଣରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ମାନ ମଧ୍ୟ ଉପୁଜୁଛି ।ବେଳେବେଳେ ଆମ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଯାଏ ଯାହା ପାଇଁ ଆମକୁ ବହୁତ ଅପଦସ୍ତ ହେବା ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ । ଆମ ଜାବନରେ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କେହି ଆସିଯାଏ ଯାହା ଉପରେ ଆମେ ଦରକାରଠୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ବିଶ୍ବାସ କରିଯାଉ ।

ଆଉ ,ସେହି ବିଶ୍ବାସ ହିଁ ଆମ ପାଇଁ କାଳ ପାଲଟି ଯାଏ । ଆମେ ଏମିତି ସମସ୍ୟା ରେ ପଡିଯାଉ ଯେ ଯ।ହାର ସମାଧାନ ହୋଇ ପାରିନଥାଏ ଏବଂ ତାହା ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯାଇଥାଏ ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ଯୁବପିଢ଼ି ଆଧୁନିକତାର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ଲଜ୍ୟା ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ପରିବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁନାହାନ୍ତ, ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେଉଛି। ପ୍ରେମ ହେଉଛି ବିଶ୍ଵ ବ୍ୟାପି ଅନନ୍ତ ।

କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢୀ ପ୍ରେମକୁ ବଜାରର ଶସ୍ତା ମାଲ୍ ବୋଲି ଭାବି ନେଇଛନ୍ତି।ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରତି ପାହାଚରେ ଅପଦସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି । କହିବା ବାହୁଲ୍ୟ କି ପ୍ରେମର ମାନେ ଆଜିକାଲିର ଯୁବପୀଢ଼ି ଦୈହିକ ସମ୍ପର୍କ ଭାବେ ବିବେଚନା କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆମେ ଜଣାଇବୁ ।

ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଝିଅଟିର ବୟସ 22 ବର୍ଷ ଏବଂ ପୁଅଟିର ବୟସ 26 ବର୍ଷ । ଏମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବହୁତ ନିବିଡ ଭାବରେ ଭଲପାଆନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଘରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମର୍ଥ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ସଦସ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଆଦୌ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ହେଲେ ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପରସ୍ପରକୁ କଥା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହି କିଛି ଦିନ ହେଲା ଦୁହିଁଙ୍କର ଶନିଦଶା ପଡିଥିବାରୁ ସେମାନେ ବହୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହେବାରୁ ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ଝାଉଁ ବଣକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହାକରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଧରିନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ବହୁତ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ବଣରେ ସେମାନେ ଏକା, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବ କିଏ । ସେହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇ ପୁଅର ଲଭର୍ ବା ଝିଅଟି ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ସେକ୍ସ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଆଉ ଏହା ଥିଲା ସେହି ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟର ଘଟଣା ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।