Odisha News Portal

ନୂଆ କରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଭାରତୀୟ କ୍ୟାପଟେନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି, କେଉଁ ଫିଲ୍ମ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

କ୍ରିକେଟକୁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ଵ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଖେଳରେ ଯେଉଁ ମାନେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି। ଦର୍ଶକ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ବନି ଯାଆନ୍ତି। ତେବେ ଯଦି ସେମାନେ କିଛି କାମ କରନ୍ତି। ତେବେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ। ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ଖୁସି ହେବେ କି ଏମଏସ ଧୋନି ଏକ ନୂତନ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଆସନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ନୂଆ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏମଏସ ଧୋନି ଏକ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଗା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦଳ ଗଠନ ଏବଂ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରହିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନଥାରା ଦସ୍ତଖତ କରିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ଶେଷ ହେବା ପରେ ଫିଲ୍ମର ଅଫିସିଆଲ୍ ଘୋଷଣା ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁ ଯେ ଏମଏସ ଧୋନି ସିନେମା ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ରହିଛନ୍ତି।

କେବଳ ତାଙ୍କର ବାୟପିକ ଟାଇଟଲ୍ “M.S.Dhoni: The Untold Story” ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 2016 ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ କିଆରା ଆଡଭାନି, ଫିଲ୍ମଟି ତାଙ୍କର ପୂରା ଜୀଵନ ଯାତ୍ରା ଏବଂ 2011 ଆଇସିସି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ କିପରି ଭାବରେ ଜିତିଲା ସେଥିରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନଥାରା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

କାରଣ ସେ ଭାରତର ସାଉଥ ଭାଗରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି। ଯଦି ଦେଖିବା ତାଙ୍କର ଏକ ପ୍ୟାକ୍ ଅପ୍ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅଛି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ କିମ୍ବା ଏହାପରେ ଲଗାତାର ମୋଟ 5 ଟି ଫିଲ୍ମର ଅଫର ରହିଛି। ସେ ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗଡଫାଦର, କନେକ୍ଟ , ଯାହା ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ। ଆଟଲେଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସେହି ସିନେମାରେ ସେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହିଭଳି ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ସେ ନିଜେ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିନାହାନ୍ତି ସତ ହେଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାବି ହେଉ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାବି ହେଉ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।