Odisha News Portal

ଦୀର୍ଘ 35 ବର୍ଷ ପରେ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲିବ ଏହି 6ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ , ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପାରୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କୋଟିପତି !

0 79

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଭଗବାନ ଭୋଳାନାଥଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟିର ଅଧିପତି ବୋଲି ଆମେ ମାନିଥାଉ । ଭୋଳାନାଥ ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଲୋକ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ନିଜର ଅପାର କୃପା ସେମାନଙ୍କର ଉପରେ ବର୍ଷାଇଥାନ୍ତି । ଭଗବାନ ଭୋଳାନାଥ ସ୍ୱଭାବରେ ବହୁତ ଭୋଳା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ବହୁତ ସହଡ ହୋଇଥାଏ ।

ତେବେ ଭଗବାନ ବୋଳାନାଥ ଏବେ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ ଦୂର ହେବାକୁ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଅଟେ ସେହି ରାଶି ।

1–ବୃଷ ରାଶି

ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ସମାଜରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ଏବଂ ମାନ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବ୍ୟାପାର ମାନଙ୍କରେ ଏହି ସମାଜରେ ବହୁତ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ । । ଯେଉଁ ମାନେ ଅବିବାହିତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିଲା ତାହା ଏବେ ଆଉ ହେବ ନାହିଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ଅଛି ।

2–କର୍କଟ ରାଶି

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଏକ ଶୁଭ ସମୟର ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କୌଣସି ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରକୁ ନୂଆ କୁଣିଆ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମାତ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ କରି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ସେଥିପାଇଁ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣ ମାନେ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

3–କୁମ୍ଭ ରାଶି

ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । ବ୍ୟାପାର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । । ଲଭ ଲାଇଫ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଚାଲି ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ମାନଙ୍କର ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଶୁଭ ସମୟର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

4–ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଆଗମନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଧନ ସମ୍ବଦ୍ଧରେ ଭଳ ଲାଭ ମିଲିବ । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ସେଥିରୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଲାଭ ମିଲିବ ।

5–ତୁଳା ରାଶି

ଆସନ୍ତା କାଲି ଠାରୁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର କୃପା ନିଶ୍ଚିତ ରହିବ । ଆପଣ ମାନେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ । ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ । ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତାକ ନୂଆ ବିଜନେସ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି । ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

6–ମିଥୁନ ରାଶି

ଏହି ରାଶିରେ ଧନ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଧନର କେବେବି ଅଭାବ ଦେଖା ଯିବ ନାହିଁ । ଆସନ୍ତା କାଲି ଠାରୁ ଏମାନଙ୍କର ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି , ଏହା ସହିତ ପାଠ ପଢାରେ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ଫଳ ମିଳିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ କରୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ସେଥିରୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।