ଶୁଣନ୍ତୁ Audio Call : ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ… ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି…

ହଁ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ, ଆଉ ଯେଉଁଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହିତ, ଆଉ ଯେଉଁଠି ବହୁତ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ସେମାନେ କଥା ହେବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଆଉ ଯେଉଁ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅଡିଓ ଟିକୁ ଯିଏ ବି ଶୁଣିବ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିବ ନାହିଁ | ଆଉ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇକି କଥା ହେବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି, ଆଉ ଯେଉଁଠି ଯୁବତୀ ଜନଙ୍କ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଇଛା ହେଉଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ସେହି ଭିଡିଓ ଟି ଉପରେ ଟିକିଏ ନଜର ପକାଇବା |

ତେବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଅଡିଓ ଟିରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି, ଆଉ ତାଙ୍କର ଆଜି ଇଚ୍ଛା ହେଇଛି ବୋଲି ବୋହିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେପଟେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତୁ କି ତାଙ୍କର ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ କଣ କାମ ଅଛି ଆଉ ସେ ସେଠାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ପାରିବେନି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି | ଏତେ ସବୁ କହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ମାନୁ ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କର ଆଜି ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ବୋଲି ବାରମ୍ବାର କହିଚାଲିଛନ୍ତି |

ତେବେ ବାରମ୍ବାର ମନା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଶୁଣିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି ଆଉ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କର ଇଛା ହେଉଛି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ଆଉ ଆଜି ତାଙ୍କର ଦରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ତାହା ବ୍ୟତୀତ ଯୁବତୀ ଜନଙ୍କ ପୁଅ ଜଣଙ୍କୁ ଦିଦି ଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି ଆଉ ସେଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର ଇଛା କୁ ପୂରଣ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଆଉ ଯୁବକ ଜନଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଆଇସକ୍ରିମ ଖାଇବା କଥା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ | ଆଉ ଫୋନ ରେ ବାରମ୍ବାର ତାର ପାଖକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହୁଥିଲା ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ |

ତେବେ ତାହା ବ୍ୟତୀତ ଯୁବତୀ ଜନଙ୍କ ଅଧିକ ଅନୁରୋଧ କରିବାରୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରାତି 11:30-12 ରେ ରାତିରେ ତାଙ୍କର ଘରକୁ ଯିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି | ଆଉ ଏହି ଭଳି ଭାବରେ ଗୋଟିଏ ଅଶ୍ଳୀଳ ଓ ନିମ୍ନ ମାନର ଫୋନ କୋଲ ରେ କଥା ଗୁଡିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଆଉ ଯାହାକୁ ଯିଏ ଶୁଣିଛି ଲଜ୍ୟା ମନେ କରୁଛି | ତେବେ ଏହି ଫୋନ କୋଲ ଟି କିଏ କରିଛି ଆଉ କୋଉଠିକାର ତାହା ଜଣା ପଡିନି | ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଡିଓ ଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment