Odisha News Portal

ବିବାହ କରିସାରିବା ପରେ ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଶରୀର ରୁ ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ନିଜର ଅର୍ଧ ନଗ୍ନ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ଏହି ଯୋଡି !ଏବେ ନିଆଁ ପରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି …

ଆଜିର ଯୁଗକୁ ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗର ଫାଇଦା ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଉଠାଉଛନ୍ତି । ଏହାର ବହୁତ ଅପବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । କାହିଁକି ନାଁ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ସର୍ବଦା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୂହୂର୍ତ୍ତରେ କିଛି ନାଁ କିଛି ଏମିତି ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ସବୁ ଶେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଯାହାକି ସବୁ ସୀମା ପାର ହୋଇଯାଉଛି ।

ଆଜିକାଲି, ଫଟୋସୁଟ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ବିଶେଷ ମୂହୁର୍ତ୍ତକୁ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ଏବଂ ଜୀବନ୍ତ ରଖିବାର ଧାରା ବଢୁଛି | ବିବାହ ପୂର୍ବର ଶୁଟ୍ କିମ୍ବା ବିବାହ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଟ୍ ପାଇଁ, ସଂପୃକ୍ତ ଦମ୍ପତିମାନେ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ପୋଜ୍ ରେ ପରସ୍ପରର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରନ୍ତି |

ବିଭିନ୍ନ ପୋଷାକ, ଥିମ୍ ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ, ଏକ ଦମ୍ପତି ନିକଟରେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଫୋଟୋ ସୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରି କେରଳର ଜଙ୍ଗଲରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଫଟୋ କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା |

ତେବେ ଋଷି ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଅତି ସରଳ ଉପାୟରେ ଏବଂ ବହୁତ କମ୍ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା | ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ କରିପାରିନଥିଲେ | ଏଥି୍ପାଇଁ ସେମାନେ ଏହି ଅନନ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ଫୋଟୋସୁଟକୁ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ସମାରୋହକୁ ଅଧିକ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବାର ଆଧାର କରିଥିଲେ |


କେରଳରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଚା ବଗିଚାରେ ଏହି ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିଲେ | ଏହି ଫଟୋସୁଟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଏକ କମ୍ବଳ ଭିତରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ପୋଜରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଆମର ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିକୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି ଏବଂ ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଏହା ଏକ ଭୁଲ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଉଛି | ତଥାପି,’ଏହି ଫଟୋସୁଟ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଫଟୋକୁ ଭାଇରାଲ କରିବା ହେଉଛି ଆମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନିଷ୍ପତ୍ତି । ତେଣୁ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ହଟାଇବୁ ନାହିଁ ‘ ବୋଲି ସେମାନେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଏହି ଫଟୋସୁଟ ଯୋଗୁଁ ସେମାନେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ | ଋଷି ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଉଭୟ ପେଶାରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର | ଋଷି ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଏହି ଫଟୋସୁଟ୍ କେବଳ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ମଜା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିଲା |ତେବେ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ପଛରେ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗତାକୁ କାବୁ କରିବା | ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ କାହାର ସାମାଜିକ ଚେତନାକୁ ଆଘାତ କରିବା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବୁ ନାହିଁ ‘ ବୋଲି ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି |

ଆଉ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଋଷି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ଫଟୋ ଡିଲିଟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

post inspire from –www.india.com/

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।