Odisha News Portal

କଥା କହିପାରୁନଥିବା ମାଙ୍କଡର ମନ କଥା ବୁଝିଲେ ପୋଲିସ, ଶୋଷିଲା ମାଙ୍କଡକୁ ପିଆଇଲେ ପାଣି… ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି କରିବେ ପ୍ରଶଂସା… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆଜି କାଲି ସମାଜରେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ‘ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ’ ସମାଜରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଖୁବ ସହଜରେ କିଛି ନା କିଛି ଖବର ବିଷୟରେ ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ପାଇଥାଉ। ତେଣୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛୋଟ ପିଲାଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୁଢ଼ା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଙ୍ଗାଙ୍ଗୀ ଭାବେ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ ଏପରି କିଛି ଖବର ବିଷୟରେ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ ଯାହା ଆମକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରିଥାଏ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲା ଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମଳିଛି। ଘଟଣାଟି ହେଉଛି, ଜଣେ ପୋଲିସ ଵାଲା ମାଙ୍କଡ଼ଙ୍କୁ ପାଣି ପିଆଉଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋର ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ ମଣିଷ ମାନେ ପଶୁ ସହିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ। ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଆପଣ ଆଜି ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ। ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ କାରଣ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଥିଲେ ଯିଏକି ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡକୁ ପାଣି ପିଉଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବୋତଲରୁ ପାଣି ପିଉଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଅନେକ ଲୋକ ଥିଲେ, ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାଙ୍କଡମାନଙ୍କୁ ଭୟ ନକରି ସେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲେ। ବୋତଲରେ ପାଣି ପିଉଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପାଣି ଦେଉଥିଲେ। କେହି ଭୟଭୀତ ନଥିଲେ, ସେ ସେଠାରେ ବୁଲୁଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହା ସମସ୍ତେ ସେହି ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି। କାରଣ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ କି ପଶୁ ପକ୍ଷୀଙ୍କ ସେବା ହୃଦୟରୁ କରିଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ପଶୁ ପକ୍ଷୀଙ୍କ ସେବା କରନ୍ତୁ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ମାନେ ହୁଏତ ଅନେକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇଥିବେ।

ହେଲେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅଲଗା ପ୍ରକାର କାରଣ ଅନେକ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ମାଙ୍କଡ଼ ସହିତ ଲୋକ ମାନେ ଏମିତି ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇଥିବେ। ଆମ ଓଡିଶାରେ ମଧ୍ୟ ମାଙ୍କଡ଼ ମାନଙ୍କୁ ବାଦାମ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଉଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିଥିବେ। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଲା ପରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଖୁସି ଅନୁଭଵ କରୁଥିବେ। ଯାହାବି ହେଉ ଏଭଳି ମାଙ୍କଡ଼ ସହିତ ପାଣି ପିଇବା ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ପୋଲିସ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।