Odisha News Portal

Jyotisha Shastra – ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ତୁଳା, କନ୍ୟା, କର୍କଟ, ମେଷ, ମିଥୁନ ଓ ମକର ରାଶି ଅଟେ,ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଭୋଳାନାଥ ଶିବ ଙ୍କ କୃପାରୁ କଣ ସବୁ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି…..

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବାରଟି ରାଶି ରହିଥାଏ , ଏହି ବାରଟି ରାଶିରେ ପଡୁଥିବା ଗ୍ରହ ଦଶା ଉପରେ କୌଣସି ଜାତକର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚାଲୁଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଥାଏ । ସମସ୍ତ ରାଶିର ନିଜସ୍ୱ ଶକ୍ତି ଏବଂ କମଜୋରୀ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ସମ୍ବଦ୍ଧରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭୁ ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପା ବର୍ଷିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପାରୁ ସବୁକିଛି ଭଲ ହେବ ଏବଂ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ ଏବଂ ଚାହୁଁ ଥିବା ଜିନିଷ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

1–ମେଷ ରାଶି

ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ସମାଜରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ଏବଂ ମାନ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବ୍ୟାପାର ମାନଙ୍କରେ ଏହି ସମାଜରେ ବହୁତ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପା କାରଣରୁ ଘର ପରିବାରରେ ଖୁସି ଆସିଯିବ ମିତ୍ରଙ୍କର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଯେଉଁ ମାନେ ଅବିବାହିତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିଲା ତାହା ଏବେ ଆଉ ହେବ ନାହିଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ଅଛି ।

2–କର୍କଟ ରାଶି

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଏକ ଶୁଭ ସମୟର ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କୌଣସି ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରକୁ ନୂଆ କୁଣିଆ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମାତ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ କରି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ସେଥିପାଇଁ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣ ମାନେ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

3–ତୁଳା ରାଶି

ଏହି ଉପର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଭରିଯିବା ସହିତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଶୁଭାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଗରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ନଥିଲା ସେହିସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ମନ ସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ , ମାଲି ମୋକଦ୍ଦମା ଆଦିରେ ବିଜୟ ଘଟିବ ।

4–କନ୍ୟା ରାଶି

ଆପଣ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଯଦି ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ପଦୋନ୍ନତି ଘଟିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଆୟ ହେବ।ଆପଣ ଙ୍କ ର ବ୍ୟବସାୟିକ ଓ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ସମ୍ମାନ ର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ଦାନ ଧର୍ମ ଆଦି ରେ ରୁଚି ରଖିବେ ଏବଂ ପୁଜାକର୍ମ ଆଦି କରି ପାରନ୍ତି।

5–ମିଥୁନ ରାଶି

ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଗରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ନଥିଲା ସେହିସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଭଗବାନ ଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନାରେ ସବୁ ଜିନିଷକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ନିଜର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ପରିବାର ର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଙ୍କ ଦେହ ଭଲ ରହିବ ।

6–ମକର ରାଶି

ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପା କାରଣରୁ ଘର ପରିବାରରେ ଖୁସି ଆସିଯିବ ମିତ୍ରଙ୍କର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରକୁ ନୂଆ କୁଣିଆ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ, ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଗୁଡ଼ିକ ଭଲରେ କାଟିବ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।