Odisha News Portal

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ନିଜ ଭାଈ ବାହାଘରରେ ଅଭିନେତା ରୁଦ୍ର ଏବଂ ଜିନା କରିଦେଲେ ଏମିତି କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ….

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଡିଆ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀନା ସାମଲ ଏବଂ ଅଭିନେତା ରୁଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଙ୍କୁ ତ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍ କଥା ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ଜାଣିଥିବେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀନା ଏବଂ ରୁଦ୍ର ନିଜର ଚେଷ୍ଠା, ନିଷ୍ଠା ଏବଂ ସଂଘର୍ଷ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଜି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିଛନ୍ତି କେବଳ ନିଜର ଆତ୍ମ ବିଶ୍ବାସ , ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ । ଆଉ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ରହିଛି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ।

ତେବେ ଜୀନା ଙ୍କ ପୂରା ନାମ ହେଉଛି ସ୍ବାତୀ ସାମଲ । ସେ 7 ମାର୍ଚ୍ଚ 1990 ରେ ବାଲେଶ୍ବର ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଜିନା ମ୍ୟାଟ୍ରିକ ପଢିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଆଲବମ୍ ରୁ ଅଫର ଆସିଥିଲା ଏବଂ ସେହି ଆଲବମ୍ ନାଁ ଥିଲା ବର୍ଷା ପଡିଲାଣି କଲେଜ୍ ଖୋଲିଣାଣି । ତେବେ ସେ ଆଲବ୍ମ୍ ଦୁନିଆରୁ ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ସେ ବହୁତ ସଫଳ ପାଇଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଆଲବମ୍ ମିଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ ଉଭୟ ଆକ୍ଟର ଏବଂ ମେଡଲର୍ ମଧ୍ୟ । ତେବେ ଜୀନା ଫେରିଆ ମୋ ସୁନା ଭଉଣୀ ଚଳଚିତ୍ରରେ ଲିଟ୍ ଆକ୍ଟର ଭାବରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ 2007 ମସିହାରେ ।। ଏହାସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ଅନେକ ଧାରାବାହିକରେ ମଧ୍ୟ ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ତୁଳସୀ ଏବଂ ଅପା ସିରିଏଲ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ଏକ ରିଆଲିଟି ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ବାଛିଥିଲେ । ଯେଉଁ ରିଆଲିଟି ଶୋ ର ନାଁ ଥିଲା ଜୀନାର ଜୀବନସାଥୀ । ତେବେ ଏହି ରିଆଲିଟି ଶୋ୍ ରୁ ହିଁ ଜୀନା ଅଭିନେତା ରୁଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଙ୍କୁ ବାଛିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଯାହା ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଏକ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ଜୀନା ଏବଂ ରୁଦ୍ର ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଏବେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜରର ଆସିଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଅଭିନେତା ରୁଦ୍ରଙ୍କ ଭାଇ ବାହାଘରରେ ଜୀନା ଏବଂ ରୁଦ୍ରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ମସ୍ତି ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।


ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନା ଏବଂ ଅଭିନେତା ରୁଦ୍ର ତାଙ୍କର ବିବାହ ପରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଥିବା ଜଣା ପଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗତ କାଲି ରୁଦ୍ରଙ୍କ ଭାଇ ଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଛି । ଆଉ ସେହି ବିବାହ ଉତ୍ସବ ରେ ଜୀନା ଏବଂ ରୁଦ୍ରଙ୍କ ମସ୍ତି ବେଶ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି । ଜୀନା ଏଥିରେ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ରୁଦ୍ର ଏକ କଳା ଏବଂ ନାଲି କୋର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଜଣା ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଏହି ମସ୍ତି ଏବେ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।