Odisha News Portal

“ଯଦି ନିଜକୁ ସେତିକି ସେଫ୍ ରଖିବା, ସେଭଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇକି ଆସିବା.. ଆମକୁ କିଏ ଦେଖିବା ପୂର୍ବରୁ ୧୦ ଥର ଭାବିବ”…କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକ ମନରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ସିରିଏଲ ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି। ହେଲେ କେହି ବି ଏମିତି ନାହାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ କୌଣସି ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କୁ ଫୋଲ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ ସେମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ହୋଇଯାନ୍ତି। ହେଲେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ଲାଇନକୁ ବହୁତ ଖରାପ ନଜର ରେ ଦେଖିଥାନ୍ତି।

ଯେଉଁ ମାନେ ଝିଅ ସେଥିରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ହିଁ ନିଜେ ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଇତ୍ୟାଦି ରେ ଶିକାର ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯାହା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି କିଛି ଚିନ୍ତା ଧାରା ଉପରେ ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରି ଜଣକ କିଛି ଏମିତି କହିଲେ। ଓଡିଆ ସିରିଏଲ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ସେ ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜେ ହିଁ ଦାୟୀ ସେ ନିଜ ନିଜର ଶାଳୀନତା ରଖନ୍ତି କାରଣ ସବୁକିଛି ତାଙ୍କ ହାତରେ ରହିଥାଏ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝିଅ ଚାହେଁ ନାହିଁ।

ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ କେହି ସାହସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ସେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖିବାର ଉପାୟ ବୁଝିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ସବୁକିଛି ତାଙ୍କ ହାତରେ ଅଛି, ସେ ଯାହା କରିବେ, ସବୁକିଛି ତାଙ୍କ ମନରେ ରହିଥାଏ, ଯାହା ଅମାନଙ୍କର ଭୁଲ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ୧୦ ଥର ଭାବିବା ଉଚିତ। ସେମାନେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅନେକ ଭୁଲ କରନ୍ତି। ସେପରି କିଛି ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣ ଅଡିସନ୍ ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜେ ନିଜସ୍ୱ ଅଭିନୟ କଳାକୁ କରିପାରିବେ।

ସମସ୍ତ ଝିଅ ଯେଉଁମାନେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ, ସେହି ସମସ୍ତ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ମନରେ ବହୁତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିଛି ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟେ କିନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ହୁଏ ନାହିଁ। ନିଜର କୌଶଳ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇ ପାରିବ। ପିତା ଏବଂ ମାତାଙ୍କ ନାମକୁ ଆଲୋକିତ କରିପାରିବ। ଏହି କାମ ଖୁବ ସହଜ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏତେ ବି କଷ୍ଟ ନୁହେଁ କାରଣ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ସେତିକି ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ଯଦି ଦୃଢ ଥିବ ତେବେ ଜୀବନରେ କିଛି ବି ହାସଲ କରି ପାରିବେ। ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ନିଜର କେରିୟାର ବନେଇ ପାରିବେ। ସବୁ କିଛି ବୁଝି ବିଚାରି କାମ କରନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।