Odisha News Portal

ହୋଟେଲରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପାଖରେ ପାଇ ସବୁ ସୀମା ଭୁଲିଗଲେ ଯୁବକ ,ହେଲେ ସହି ପାରିଲାନି ଶରୀର… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବେଳେ ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି କିଛି ଖୁସି ସମୟରେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଦୁଃଖଦ ଘଟି ଯାଇଥାଏ ତାହା କେହି ଜାଣି ନଥାନ୍ତି ଯାହା ଏବେ ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।ଟିକେ ଖୁସି ପାଇଁ ଏମିତି ଜଣଙ୍କ ର ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ।ଏହିଠାରେ ପୁଣି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଆସି ପହଂଚିଛି ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋର ରେ ଚର୍ଚା। ଆଉ ଏଠାରେ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପ୍ରେମ ରେ ଉବୁଟୁବୁ ହେବା ପରେ ଏମିତି କିଛି ଘଟି ଯାଇଛି ଯାହା ଏବେ ଶୋକ ଖେଳି ଯାଇଛି।

ଆଉ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ ନିକଟରେ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏବେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆଉ ଏଠାରେ ଧି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଏମିତି କିଛି କରି ଦେଲେ ଯାହା ପାଇଁ ନିଜକୁ ଆଉ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରଖି ପାରି ନଥିଲେ। ଆଉ ତାଙ୍କର ସବୁ କିଛି ମିଶି ଯାଇଥିଲା ଯେପରି ମନ, ହୃଦୟ ଶେଷ ରେ ତାଙ୍କର ଶରୀର ମିଶାଇବା ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସେହିଦିନର ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଉ ଏଠାରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସେହି ଦିନ ସେହି ମାଇନର ଝିଅ ଟି ଘରୁ ଯିବା ସମୟରେ ଘରେ କହିକି ଯାଇଛି ତାଙ୍କର ବାପାଙ୍କୁ। ଆଉ ସେଠାରେ ପହଂଚିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେଇଛି।

ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଦେଖା ହେବା ପରେ ନିଜକୁ ଦୁହେଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖି ପାରି ନଥିଲେ ଶେଷରେ ଏମିତି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ଏଠାରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିବେ। ଆଉ ଏଠାରେ ଦୁହେଁ ସଂଗେ ସଙ୍ଗେ ହୋଟେଲ କୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ଏମିତି କିଛି ଘଟି ଯାଇଥିଲା। ଆଉ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ସେହି ଛୋଟ ଝିଅଟି ଜୀବନ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଯାହା ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ମେଡିକାଲ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବେ ଏଠାରେ ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ।

ଏହି ଘଟଣା ଟିରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କର ଏମିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ହୋଇଗଲେ ଶେଷରେ ଏମିତି ଘଟି ଗଲା ଆଉ ତାହା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଆସି ପହଞ୍ଚି ଥିଲା ଯାହା ଏଠାରେ ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ। ଆଉ ସେହି ଯୁବକ ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା ଆଉ ସେ ମଧ୍ୟ କହିଲା କି ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କରିବା ସମୟରେ ଯାହା ସବୁ ଘଟିଗଲା। ଆଉ ଏହି ଝିଅଟି ବୟସ ମାତ୍ର ୧୭ ବର୍ଷ ଯାହାର ସ୍ୱୀକୃତି ନାହିଁ ଏମିତି କିଛି କରିବା ପାଇଁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।