Odisha News Portal

OMG ! ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ମାରିଲା ମହୁ ମାଛି… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆଜିକାଲିର ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଦୁନିଆରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏକ ଦାନ କହିଲେ କିଛି ଭୂଲ ହେବ ନାହିଁ। କାରଣ ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ରହିଛି। ଯେ କୌଣସି ଜାଗାରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ଯେତେବେଳେ ଆମ ଆଖି ଆଗକୁ ଆସିଥାଏ। ଯଦି ତାହା ଆମକୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଭିନ୍ନ ଲାଗିଲା ତେବେ ତାହା ଆମ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ କଏଦ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାଉ। ତେବେ ଯଦି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଓ କିମ୍ବା ଫୋଟୋ କିଛି ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଲାଗିଲା ତାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦୁଃଖ ଅନୁଭଵ କରିବା ସହିତ କରିବେ। ମହୁମାଛି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏମିତି କାମୁଡ଼ି ଥିଲା ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଲେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରି ଆସିବ। ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମହୁମାଟି ମହିଳାଙ୍କ ପଛରେ ଯାଉଛନ୍ତି, ମହୁମାଛି ଦେଖି ସେ ଦୌଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସେ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ।

ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଯାଇ ପାରିନଥିଲେ। ସେ ସେଠାରୁ ବସି ପଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ମହିଳା ଜଣକ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ମହିଳା ଜଣକ ଆଉ 2 ଜଣ ଲୋକ ଆସୁଥିଲେ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରି ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ବସି ନିଜର ପୋଷାକ ବାହାର କରି ଘୋଡ଼ି ହୋଇଥିଲେ।

ମହିଳାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ଆସୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କେହି ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ। ସେହିଭଳି ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ମହୁମାଛି ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି, ସେହି ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। ହସୁଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ହସୁଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନେ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖରାପ କଥା ହେଉଥିଲେ। ଯଦି ସେମାନଙ୍କର ମା ଭଉଣୀ ହୋଇଥାନ୍ତେ। ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ଛାଡିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ହାତ ଧରିଥଲେ ଏବଂ ମହୁମାଛି ଦ୍ୱାରା ମହିଳା ଜଣକ ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ। ଯାହାବି ହେଉ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ ଜୋର ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।