Odisha News Portal

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂ ଗିରଫ, ଚଢାଉ ବେଳେ ଘରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଥିଲା ଏନସିବି, ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଘୃଣା କରିବସିବେ…..

ବର୍ତ୍ତମାନର ସବୁଠୁ ବହୁତ ବଡ ଖବର ଆସିଛି ବଲିଉଡ ଜଗତରୁ । ତେବେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ମୟ ଘଟଣା ସବୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ବାରେ ଲାଗିଛି । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଫେମସ୍ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏନସିବି । ତେବେ ଭାରତୀ ରହୁ ଥିବା ଘରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହେବା ପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଜେରା ପାଇଁ ସମନ ଜାରି କରି ଥିଲା । ତେବେ ଜେରା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିବାର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ।ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ଶନିବାର ସକାଳୁ ଅର୍ଥାତ 21 ନଭେମ୍ବର ରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବା ଏନସିବି ବଲିଉଡ ର ଫେମସ୍ ହାସ୍ୟ କମେଡ଼ିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂହ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆ ଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଫ୍ଲାଟରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଥିଲା ।

ଏଜେନ୍ସି ଦ୍ବାରା ଅନ୍ଧେରୀ, ଲୋଖଣ୍ଡଓ୍ବାଲା ଏବଂ ଭର୍ସୋଭା ସହିତ 3 ଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରା ଯାଇ ଥିବା ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା । ତେବେ ଭାରତୀ ସିଂହଙ୍କ ଘରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହେବା ପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ତେବେ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣି ଥିବେ ଯେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଯୁବ କଳାକାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପର ଠୁ ସାମନା କୁ ଆସିଥିବା ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗଲ ରେ ଏନସିବି ଲଗାତାର ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରଖିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଏନସିବି ଅଫିସ୍ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରା ଉଚରା କରି ଥିଲା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବା ଏନସିବି ।

ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଲିଭ ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ଗାବ୍ରିଏଲାଙ୍କୁ 2 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଗାତାର ଭାବରେ ପଚରା ଉଚୁରା କରି ଥିଲା ଏନସିବି । ଏହା ପରେ କୋର୍ଟରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପାଲ ବରଟେଲଙ୍କୁ ହାଜର ମଧ୍ୟ କରା ଯାଇ ଥିଲା । ଆଉ ଏହା ପରେ ବରଟେଲଙ୍କୁ ନଭେମ୍ବର 25 ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଚାରବିଭାଗୀୟ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇ ଥିଲା ।

ତେବେ ବଲିଉଡରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତକୃତ ହତ୍ୟାକାରୀ କିଏ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡି ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ସବୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ଆଉ ଯାହାର ପୂରା ପ୍ରଭାବ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଉପରେ ପଡିବା ସହିତ ଅନେକ ବଡ ବଡ କଳାକାର ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡିଛି । ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ବହୁୁ ବଡ଼ ବଡ ଅଭିନେତା ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଲାଣି ।