ଘର ମାଲିକ ପୁଅ ସହିତ ମୋ ମାଆ ପଳେଇଚି… ନିଜ ଝିଅ ମା’ ବିଷୟରେ କହୁଛି ଏମିତି… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ। ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଏ, ଏପରି କି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ତେବେ ଏହା ପିଲା ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ପରୋକିୟାପ୍ରୀତି ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ପରିବାର ଭାଙ୍ଗିଯାଉଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି।
ବନ୍ଧୁଗଣ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଏକ ଖବର ଶୁଣିଥିବେ ଯାହାକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ସହିତ ପଳେଇ ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ସେ ଆଉ କେହି ନାହାନ୍ତି ସେ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିବା ଘର ମାଲିକଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା।

ଏହା ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ଧରି ନେଇଥିଲା। ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦେବା ନାହିଁ କହିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ ସେ ଏପରି କହୁଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପତି ଦେଉନାହାନ୍ତି। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମଧ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖିଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କୁ କେହି ସାହାଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ କହିଥିଲେ। ଆପଣ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଯେ ଝିଅ କୁହନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମା ସର୍ବଦା ମୋବାଇଲରେ ପୁଅ ସହିତ ଚାଟ୍ କରୁଥିଲେ। ଫୋନରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ଏବଂ ଏକୁଟିଆ ଶୋଇଥିଲେ।

କାହିଁକି ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପା କାମ କରିବାକୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ମାଆ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ଦେବା ଉଚିତ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ସେ ତୁମେ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତାହା କର ଠିକ୍ ସେହିଭଳି ଅପେକ୍ଷା ସାମ୍ନାରେ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି। ତା’ପରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଏହି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବୁ ଯେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏଭଳି ଅନେକ ଖବର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment