Odisha News Portal

ଆପଣ କୌଣସି ଝିଅ କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ବଶବର୍ତ୍ତୀ କରାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ 2 ଦିନ ରେ ହେବେ ସଫଳ।

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଶୀକରଣ ମନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବୁ , ଯାହା ଦ୍ୱାରା କି ଆପଣ ଯାହାକୁ ନିଜର ବଶରେ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିବେ ତେବେ ତାହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କର ବଶରେ କରିପାରିବେ । ବିଶେଷ କରି ଏହି ଉପାୟଟିକୁ ପୁଅ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ପୁଅ ମାନେ କରିଥାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ପ୍ରେମରେ ପେଲ ମାରିଥାନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ ଯଦି କେହି ପୁଅ ଟିଏ କେ ଜିଅକୁ ଭଲପାଉଛି ଏବଂ ସେହି ଝିଅଟି ସତାହାକୁ ଭଲ ପାଉାହିଁ ଅର୍ଥାତ ପୁଅଟିର ପ୍ରେମ ଏକତରଫା ଅଟେ ତେବେ ସେ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁଅ ମାନେ ସେହି ଝିଅକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଉପାୟ କରିଥାନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଏମିତି କିଛି ବସିକରଣର ଉପାୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣେଇ ତାନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା କି ସେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପଟିଯିବ ।

ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେମିତି ଏକ ବଶିକରଣ ମନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଯଦି ଆପମ ମାନେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଏକତରଫା ଅଟେ ତେବେ ସେ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିବ । ମାତ୍ର ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଉପାୟଟିକୁ ବହୁତ ସାବଧାନତାର ସହ କରିବେ ଏବଂ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ସହକାରେ ଏହି ଉପାୟଟିକୁ କରିବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହି ଉପାୟଟି ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ୱାରା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଅଟେ ସେହି ଉପାୟଟି ବା ବଶିକରଣ ଉପାୟଟି ।


ଏହି ପରି ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ପାଇ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ନେଇ ଆସିଛୁ ଏକ ସରଳ ବସିକରଣ ଉପାୟ । ତେବେ ଏହି ଉପାୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ନିଦ ପସନ୍ଦର ମହିଳା ବା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ନିଜର ବଶିଭୂତ କରିପାରିବେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେହି ମହିଳାଟି ବା ଝିଅଟି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମରେ ପୂରା ପାଗଳ ହୋଇଯିବ ।

ଏହି ଉପାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ତିନୋଟି ତେଜପତ୍ର ଦରକାର । ଏହା ସହିତ ଚନ୍ଦନ ଗୁଣ୍ଡ, ଗୋଟିଏ କଲା ମାର୍କର, ଗୋଟିଏ ନାଲି ମାର୍କର ଓ ଗୋଟିଏ ସାଧା କାଗଜ ର ଆବଶ୍ୟକ ରହିଛି । ସେହି ତିନୋଟି ତେଜପତ୍ରକୁ ଏକ ସମାନ ଧାଡିରେ ରଖନ୍ତୁ । ଲାଲ ମାର୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ମଝି ତିନି ତେଡପତ୍ର ମଧ୍ଯରୁ ଯେଉଁ ତେଜପତ୍ରଟି ମଝିରେ ରହିଛି ସେଥିରେ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ କରନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ତୃତୀୟ ତେଜ ପତ୍ର ରେ ନିଜର ନା ଲେଖନ୍ତୁ। ଏହା ପରେ ସାଧା କାଗଜ ଏକ ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ଓ ଏହା ପରେ ସେହି ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଉଚାରଣ କରନ୍ତୁ।

ମନ୍ତ୍ର ଟି ହେଉଛି–(ଓଁ ଆମୁକମ୍ ବସମ କାଲରାତ୍ରୀ ମମ ବଶ୍ୟମ ମେ ଫଟ ସ୍ୱାହ) ।

ଏହିପରି ସାତ ଥର ଜପ କରିବା ପରେ ସେହି ତିନିଟି ତେଜପତ୍ରକୁ ସେହି ସାଧା କାଗଜରେ ମୋଡି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ସେହି କାଗଜକୁ ନେଇ କୌଣସି ଏକ ନିରୋଳା ସ୍ଥାନରେ ମାଟି ତଳେ ପୋତି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦେଖିବେ ଆପମ ମାନେ ନିଜର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହେବେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।