Odisha News Portal

ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କହିଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ମନ୍ତ୍ର .ସେ ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଦିୱାନୀ ହୋଇଯିବେ !100% ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି…..

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଂ ଉପାୟ କହିବୁ ତାହା ସ୍ତ୍ରୀ ବଶିକରଣ ଟୋଟକା । ଏହା ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ସ୍ତ୍ରୀ ବଶିକରଣ ଟୋଟକା । ଏଥିରେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂ୍ର୍ବରୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ କେବଳ ଏହି ତିନୋଟି ଶବ୍ଦ କହିବାର ଅଛି । ଏହି ତିନୋଟି ଶବ୍ଦ ଆପଣ କିପରି କହିବେ ତାହା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ । ସେଥିପାଇଂ ଆପଣ ଆମର ଏହି ଲେଖାଟିକୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିହାତି ଭାବରେ ଥରେ ପଢନ୍ତୁ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ।ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପଢନ୍ତୁ ଏହି ତିନୋଟି ଶବ୍ଦ ବଶଂ, ଭକମ, ବଶହ୍, । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ତିନୋଟି ଶବ୍ଦକୁ ତିନି ଥର କହି ସାରିବା ପରେ ସେହି ଝିଅ ବା ମହିଳାର ନାମ 5 ଥର କହିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବା ଯାହାକୁ ଆପଣ ବଶି କରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ତା ପରେ ଆପଣ ଯେତେବେଳେ କାଲି ସକାଳୁ ଉଠିବେ ସେ ଝିଅ ବା ମହିଳା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ଦ୍ବିୱାନୀ ହୋଇ ଯାଇ ଥିବ । ସେହି ସମୟ ଠାରୁ ତା ମନରେ ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇ ଯାଇ ଥିବ । ସେ ଝିଅ ନିଜେ ଆପଣଙ୍କ ପଛେପଛେ ଆସିବ । ଆପଣଙ୍କ ବିନା ଗୋଟିଏ ମୂହୂର୍ତ୍ତ ବି ରହିପାରିବ ନାହିଁ । ଏହା ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ସ୍ତ୍ରୀ ବଶିକରଣ ଟୋଟକା ।

ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ନିଜ ବଶରେ କରି ତା ସହିତ ନିଜ ମନ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହି ମନ୍ତ୍ରର ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରବିେ । କିନ୍ତୁ ଆମର ଅନୁରୋଧ କି ଏହାକୁ ଆପଣ କୌଣସି ଖଥରାପ କାମରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ସତରେ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଆଉ ତାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ।

ତେବେ ଏହି ବିଦ୍ଧିଟି ଆପଣ କେବଳ ଗୁରୁବାର ଦିନ ରାତି 10-12 ମଧ୍ୟରେ କରିବେ । ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ନିଜ ରୁମ୍ ରେ ଉତ୍ତର ଦିଗକୁ ମୁଁହ କରି ବସିବେ ଓ ଏକ ସାଧା କାଗଜରେ ବଶଂ, ଭକମ, ବଶହ୍,ଲେଖିଦେବ । ଏହାପରେ ଏହାକୁ ନିଜ ସାମ୍ନରେ ରଖିବେ ଏବଂ ଏହି ତିନୋଟି ଶବ୍ଦକୁ ତିନି ଥର କହିବେ । ତାପରେ ସେ ଝିଅ ବା ମହିଳାର ନାମ ପାଞ୍ଚ ଥର କହିବେ ।

ଏହାପରେ ସେହି ଝିଅ ବା ମହିଳାର ମୁଖକୁ ନିଜ ମନରେ ଭାବି ସେହି କାଗଜରେ ଫୁଙ୍କି ଦେବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଜ ତକିଆ ତଳେ ରଖି ଶୋଇ ପଡିବେ । ତାପରେ ସକାଳୁ ଉଠି ସେହି କାଗଜକୁ ନେଇ କୌଣସି ଏକ ଜାଗାରେ ପୋତି ଦେବେ । ଏହିପରି ଭାବରେ ଆପଣ ଲଗାତାର ସାତଟି ଗୁରୁବାର କରିବେ । ଯେମିତି ଆପଣଙ୍କର ସାତଟି ଗୁରୁବାର ସରିଯିବ ତାପର ଦିନ ଅର୍ରଥା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସେହି ଝିଅ ବା ମହିଳା ନିଜେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।