Odisha News Portal

ଭଲଭାବରେ ଏହି ଫୋଟୋ କୁ zoom କରି ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ନିଜର ହସକୁ କେବେବି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରଖିପାରିବେ ନାହିଁ ! ଦମ୍ ଅଛି ହସକୁ ଅଟକାଇ ରଖନ୍ତୁ….

ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି କିଛି ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଅନ୍ୟକୁ ଆକର୍ଶିତ କିମ୍ବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଏ । ବେଳେବେଳେ ଏମିତି ଅଜଗ ଚିତ୍ର ସାମ୍ମନା କୁ ଆସେ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେନି ଏହା ସତ କି ମିଛ । କିଛି ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟ ହସ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ , କାରଣ ସେହି ଫୋଟୋ ରେ ସେମିତି ହସିବାର ରହସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ । ଅଜବ ଲୋକମାନେ ଏମିତି ଅଜବ ଫୋଟୋ ଗୁଡିକ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥାଏ ।

ମନୁଷ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ନିଜକୁ ଏମିତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିଥାନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ କେଉଁ ସମୟ ରେ କଣ କାମ କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଜଣାନଥାଏ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ ଯେ ଏହି ସମୟରେ, କାହାକୁ ହସିବା ସବୁଠାରୁ କଷ୍ଟକର କାର୍ଯ୍ୟ | ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ନେବାକୁ ଭୁଲିଗଲେ | ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ତସବିର୍ ଦେଖାଇବୁ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହସି ହସି ଦମ ହୋଇଯିବେ ।

1. ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଫୋଟୋ କୁ ଦେଖିପାରୁଛନ୍ତି , ଆପଣ ମାନେ ଏହି ମହିଳା ଙ୍କର ବ୍ଲାଉଜ ପନ୍ଧିବା ଦେଖି ଜାଣିପାରୁଥିବେ ବ୍ଲାଉଜ କେମିତି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ । ଆପଣ ଏହି ମହିଳା ଙ୍କ ପାଖରୁ ଶିଖନ୍ତୁ କେମିତି ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧାଯାଏ ।


2. ଆପଣ ଏହି ଭାଈ ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ କେଉଁଥିରେ ସେ ବାୟୁ ଦେଉଛନ୍ତି , ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହି ଭାଈ ବାୟୁ ତିଆରି କରିବେ ।

3. ଆପଣ ଏହି ଫୋଟୋ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ହାତରେ ସରାବ କି ବୋତଲ ଧରି ଝିଅ ଜଣଙ୍କ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଛନ୍ତି ।


4. ଆପଣ ଏହି ମହିଳା ଙ୍କର ଶାଢୀ କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଯାହାକୁ କୁହାଯାଏ ଡିଜାଇନ, ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଗୋଟିଏ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଶାଢୀ ଡିଜାଇନ୍

5. କିଏ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସହିତ ଫୋଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇିଁ ଚାହିଁବ ନାହିଁ

6. ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ନାହିଁ, ଦୁନିଆରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି |ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭାଇ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପିଠି ପଛରେ କଣ ଲେଖିଛନ୍ତି ?

 


7. ଯଦି ଆପଣ ଫୁଟବଲ ବିଷୟରେ ପାଗଳ, ତେବେ ଏହା ଅନ୍ୟଥା ହେବା ଉଚିତ୍ |

8. ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଚିତ୍ରରେ କାନରେ ତୁକିଆ କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି | ତେଣୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଆପଣ କଲମ ଭାବରେ ଯାହା ବୁଝନ୍ତି ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ଟାଟୁ, କଲମ ନୁହେଁ |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।