Odisha News Portal

ବଡ ଖବର ! ଏହି ମାରାତ୍ମକ ରୋଗରେ ପିଡିତ ହେଲେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ୍ ! ରୋଗର ନାମ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଯିବ….ହେ ଭଗବାନ…..

0 7

ବଲିଉଡ ରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ କିଛି ନାଁ କିଛି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ତାହା ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ୟ ତ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ଏହା କୁ କେବେ ବିଶ୍ବାସ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବଲିଉଡର ଦବାଙ୍ଗ ଖାନ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ୍ ଙ୍କୁ ତ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ତାଙ୍କର ଯେଉଁ ଦମଦାର୍ ଅଭିନୟ ଯାହା ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ । ତାଙ୍କର ବିଚକ୍ଷଣ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସବୁବେଳେ ରାଜ୍ କରିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରି କୋଟି କୋଟି ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କୋଟି କୋଟି ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । । ତେବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଲୁଚି ନାହିଁ |

ଏହା ଏକ ଖୋଲା ପୁସ୍ତକ ପରି | ଆଉ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ସବୁବେଳେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାନ୍ତି |ତେବେ ସେ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ, ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ବିବୃତ୍ତି ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହଜମ ହୋଇନଥାଏ କିମ୍ବା ଲୋକମାନେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ବିବୃତ୍ତି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କଠାରୁ ଆସିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଯାହା ବିଷୟରେ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁ ଯେ ପରଦାରେ ଆମେ ଯେଉଁ ପ୍ରକାରର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଦେଖୁ | ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଏ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମେକଅପ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଅଟେ | ଯାହାଫଳରେ ଦର୍ଶକ ସେମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିପାରିବେ |


କିନ୍ତୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମେକ୍ ଇନ୍ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରାସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବିପଜ୍ଜନକ ଜିନିଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଟ୍ୟୁବେଲାଇଟର ଗୀତ ରିଲିଜ ଅବସରରେ ଦୁବାଇରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେହିଠାରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ମୁଖର ବିକୃତି ରୋଗ ଅଛି । ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯଦି କେହି ମୋ ଚର୍ମକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରେ, ତେବେ ମୋର ଅସହ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୁଏ, ଏବଂ ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏତେ ଯେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରେ ଯେ ମୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିପାରିବି | ତଥାପି ଏସବୁ ସତ୍ତ୍ବେ, ମୁଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଏ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନକୁ ତୁମର ଅଭିନୟ ଆଡକୁ ରଖ |

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ କି, ମୁଖର ବ୍ୟାଧି ହେଉଛି ଏକ ରୋଗ ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଚର୍ମକୁ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୁଏ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସହନଶୀଳତାର ବାହାର

post inspire from  —www.indiafeeds.orgଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।