Odisha News Portal

ଦୀର୍ଘ 15 ବର୍ଷ ପରେ ଏହି 6 ଟି ରାଶିର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଧନର ବର୍ଷା ଏବଂ ଶନିଦେବଙ୍କ ମିଳିବ ଅସୀମ କୃପା

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ରୂପେ ମାନାଯାଏ ଏବଂ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପେର ଶନିଦେବଙ୍କର ପ୍ରକୋପ ପଡିଥାଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଦାରିଦ୍ର୍ୟତା ରୋଗ ଆଦି ସମସ୍ୟା ମାଡି ଆସିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିଥାଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ତା ଜୀବନରେ ଭଲ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ । ଶନିଦେବ ଜଣେ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରିୟ ଦେବତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ କାହାର ଶତ୍ରୁ ନୁହନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶନିଦେବ କୋଠର ଦଣ୍ଡ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଶନିଗ୍ରହ ନିଜର ଚଳନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ତେବେ 12 ରାଶି ଉପରେ ତାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏଭଳି କିଛି ରାଶି ରହିଛି , ଯିଏ 21 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁସୀରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ସମ୍ପର୍କରେ ।

1 ମେଷରାଶି —

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା ରହିଛି ଏବଂ ଆଗାମୀ 21 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ । ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେୋକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ ।

2 ସିଂହରାଶି —-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଆଜିଠାରୁ କୌଣସି କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବେ ନାହିଁ ।

3 କନ୍ୟାରାଶି —

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ବହୁତ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଚାକିରୀରେ ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ଘଟିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଦୂର ହେବ ।

4 ତୁଳାରାଶି —

ଏହି ରାଶି ଆଜିଠାରୁ ଖୁସିର ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ କଳି ଝଗଡାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ ।

5 କର୍କଟରାଶି —

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ବହୁତ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ସମସ୍ତ ସୁଖ ସିବିଧା ସହିତ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସର୍ବଦା ଶନିଦେବଙ୍କର ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରନ୍ତୁ ।

6 କୁମ୍ଭରାଶି —

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶନିଦେବଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଚାକିରୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କେବେହେଲେ ଧନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।