Odisha News Portal

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ । ଦିନ ଦ୍ବିପହରରେ ନିଜ ଶଶୁର ବୋହୂ ସହ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଭିଡ଼ିଓ ଉଠାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କଲେ ଭାଇରାଲ ବୋହୂ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ କଥା ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆସ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ହେବେ । ଆଜିର ସମାଜରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ରଖୁନାହାନ୍ତି , କେତେବେଳେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା କେବେହେଲେ ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ । ନିଜର ସ୍ୱାର୍ଥ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଅତି ନୀଚ ସ୍ତରକୁ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ଆମ ସମାଜକୁ ବହୁତ କଳଙ୍କିତ କରିଦେଉଛି । ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି ଏବେକା ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଶାରିରୀକ ତୃଷ୍ନା ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ କେତେ ଯେ ଖରାପ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣାପଡୁନାହିଁ ।

ଏହି କାମ ପାଇଁ ସେମାନେ ସଂପର୍କକୁ ମଧ୍ୟ ତୁଚ୍ଛ କରିଦେଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଏଥିପାଇଁ ସମାଜରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାମ ଯେପରିକି ଦୁଷ୍କର୍ମ , ନାରୀ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟାଚାର ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଆଉ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଲାଜ ଲଜ୍ଜା ର ଭୟ ନାହିଁ । ଆଜି କାଲି ଲୋକ ମାନେ ନିଜର ଶାରୀରିକ ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଦେଉଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବାପ କେଉଁ ପରି ଭାବରେ ନିଜ ଝିଅ ସହ ନିଜ ଦେହର ଭୋକ କୁ ମେଣ୍ଟଉ ଥିଲା, ଆଉ ଜଣେ ମାଆ କେଉଁ ପରି ଆଉ ଜଣେ ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲା , ତେବେ ବାପା ମାର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପୁଅ ଦେଖିବାରୁ ତାହାକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବାପା ମା ପଛେଇଲେ ନାହିଁ ।

ତେବେ ସମାଜରେ କିଛି ଖରାପ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲୋକମାନେ ନିଜର ପ୍ରାଣ ହରାଉଛନ୍ତି । ଏହିପରି ଏକ କଥା ବିଷୟରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ , ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଛି ଛି କରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ବିଷୟରେ ।

ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ରାଜ୍ୟ ର ଜମାସେଦପୁର୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଏପରି ଲଜ୍ଜ୍ୟା ଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ସଶୁର ନିଜ ବୋହୂ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି . ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି ବହୁ ଟି ରୋଷେଇ ଘରେ କାମ କରୁ ଥିଲା ବେଳେ , ଶଶୁର ଟି ପଛ ରୁ ଆସି ବହୁ କୁ ଧରି ପକାଉଛି। ଆଉ ବହୁ ଟି ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଶଶୁର ବହୁ ଟି କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଦଉଛି ।

ଶୁଶୁର ହେଉଛି ବାପା ସମାନ ଲୋକ , ବୋହୂଟିଏ ନିଜ ବାପ ଘର ଛାଡି ବିବାହ ହୋଇ ଆସିଲେ ଏଠାରେ ସେ ଶୁଶୁର ରୂପେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ପାଇଥାଏ । ତେବେ ଜଣେ ବାପା ହୋଇ ନିଜ ଝିଅ ସହିତ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ନିନ୍ଦନୀୟ କଥା ।

ବହୁ ଟି ଶଶୁର ଘରେ ରହୁ ନ ଥିଲା , ତା ଶଶୁର ଘର ତା ପାଇଁ ଜେଲ ଭଳି ହେଇ ଯାଇ ଥିଲା। ଯେଉଁଠି ଶଶୁର ର ହିଁ ରାଜ ଚାଲୁ ଥିଲା । ତେବେ ଏହି ବହୁ ଟି 3 ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଶଶୁର ର ଅତ୍ୟାଚାର ସହୁ ଥିଲ ।

ଏହା ପରେସେ ଛତିଶଗଡ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନିଜର ଶସଉର ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା ତାହା ପରେ ପୋଲିସ ତାର ଶଶୁରଙ୍କୁ କୁ ଧରି ଆଣି ଅନେକ କଥା ପଚାରି ଥିଲା । ଆଉ ପ୍ରମାଣ ହିସାବ ରେ ସେହି ବହୁ ଟି ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇ ଥିଲା। ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରେ ଦେଖିବକୁ ମିଳିଛି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।