କୁନି ପୁଅ ମୁହଁରେ ଅନର୍ଗଳ ଶ୍ଳୋକ… ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ…

ଏ ଦୁନିଆଁ ରେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଭଗବାନ ସବୁ ପ୍ରାଣୀ ଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଢଙ୍ଗରେ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପିଲାର ର ଚେହେରା ହୋଇଥାଏ। ଛୋଟ ପିଲା ଟିକୁ ଏ ନିୟତି ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଗଢ଼ିଛି ଯେ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ମଣିଷ ତା ଜୀଵନ ର ସବୁ ଦୁଃଖ କୁ ଭୁଲିଯାଇ ଥାଏ ଏବଂ ତାର ମୁହଁରେ ହସ ଆସିଯାଏ। କେବଳ ତାଙ୍କର ଚେହେରା ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ଛୋଟ କାର୍ଯ୍ୟ , ଦୁଷ୍ଟାମୀ ଓ ବଦମାଶୀ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣିୟ ତଥା ମନରୋମା ହୋଇଥାଏ।ତାଙ୍କ ଓଠ ରେ କିଛି ବି କଥା ବହୁତ ଖୁସି ଦେଇଥାଏ ଆମକୁ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ କୁନି ପୁଅ ର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇଯିବେ ।ଆପଣ ଙ୍କର ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ହୋଇ ଉଠିବ ଆଉ ଖୁସିରେ ଆପଣ ଙ୍କର ହୃଦୟ ଭରି ଯିବ। ତେବେ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ଦେଖାଯାଇଛି କି ଜଣେ କୁନି ପୁଅ ସୁମଧୁର କଣ୍ଠ ରେ ଭଗବାନ ଶିବ ଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର କି ଆନନ୍ଦ ମୟ ଅଟେ ।ତେବେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଙ୍କର ମନ ଛୁଆଁ ହୋଇପାରିଛି ,ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ ଥରେ ଦେଖନ୍ତୁ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଭିଡ଼ିଓ ଟି କିଛି ଏହିପରି ରହିଛି କି ଜଣେ କୁନି ପୁଅ ପ୍ରାୟ ବୟସ ୩ ରୁ ୪ ବର୍ଷ ବୟସ ହେବ ଏମିତି କି ତାଙ୍କର ଓଠ ରେ କଥା ଠିକ ଭାବରେ ଉଚାରଣ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ମାତ୍ର ଏହି କୁନି ଓଠ ରେ କୁନି ପୁଅ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥିବା ଭଗବାନ ଶିବ ଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ଉଚାରଣ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ କୁନି ପୁଅ ଟି ହାତ ଯୋଡ଼ି ଭଗବାନ ଶିବ ଙ୍କର ସଂସ୍କୃତ ରେ ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ବହୁତ କ୍ଲିୟର ଭାବରେ ଉଚ୍ଚାରଣ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ କୁନି ଓଠ ରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା।

ତେବେ ଏହି କୁନି ପୁଅ ଟିର ଭିଡ଼ିଓ ଟି କୁ କେହି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଆସିବା ପରେ ଲୋକ ମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଛି ଏବଂ ମୋବାଇଲ ରୁ ମୋବାଇଲ କୁ ଘୁରୁ ବୁଲୁଛି। ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିବ। ତେବେ ଏହି କୁନି ପୁଅ ଟିର ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ ଦେଖନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment