Odisha News Portal

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ କେମିତି ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ଅରିନ୍ଦମ ରୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଳନ କଲେ Marriage Anniversary ,ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ …..

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ହିରୋ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କର ବିଷୟରେ ଏକ କଥା କହିବୁ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ତ ନିଜର ପ୍ରିୟ ହିରୋ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପିଲ୍ମକୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖୁଥିବେ । ମାତ୍ର କେବେ ପିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କଣ ଘଟୁଛି ଜାଣିପାରୁଛନ୍ତି କି , ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି କଥା ସମ୍ବଦ୍ଧରେ କହିବୁ । ଏବେକା ସମୟରେ କୌଣସି କଥା ଲୁଚିକରି ରହିବନି କାରଣ ଏବେକା ସମୟ ହେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଦିନ ଏବେ କେଉଁଠାରେ କଣ ହେଉଛି ତାହା ଆମେ ମାନେ ଘରେ ବସିକରି ବହୁତ ସହଜରେ ଜାଣିପାରିବା ।

ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ହିରୋ ମନେ କେତେବେଳେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ବିଷୟରେ ବହୁତ ସହଜରେ ଜାଣିପାରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅରିନ୍ଦମଙ୍କର ସେହିପରି କଥା ବିଷୟରେ ।

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଓଡିଆ ପିଲ୍ମ ଇଣ୍ଟଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମ ରୟ 2015 ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଓଡିଆ ପିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅରିନ୍ଦମ ରୟ ତାଙ୍କର ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାରେଜ ଆନିଭରସରି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅରିନ୍ଦମ ରୟ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ କେକ କାଟି ତାଙ୍କର ମ୍ୟାରେଜ ଆନିଭରସରି ଖୁବ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଉତ୍ସବରେ ଅରିନ୍ଦମ ରୟଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମଙ୍କର ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ନୂଆ ପିଲ୍ମ ଯାହାର ସୁଟିଂ ଏବେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଚାଲିଅଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅରିନ୍ଦମ ରୟଙ୍କର ବିପକ୍ଷରେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

 ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଏହି ପିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଦୁର୍ଗାପୂଜାରେ ରିଲିଜ ହେବ ବୋଲି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ତ ଅରିନ୍ଦମ ଏବଂ ଏଲିନାଙ୍କର ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ପାଇଛନ୍ତି । କାରଣ ଇସ୍କ ତୁ ହି ତୁ ରେ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରଥମ କରି ଏଲିନା ଏବଂ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କର ଯୋଡିକୁ ଦେଖିଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ଏଲିନା ବହୁତ ଫୋମସ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଇସ୍କ ପୁଣିଥରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ହିଟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଅରିନ୍ଦମ ଏବଂ ଏଲିନାଙ୍କର ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି , ତେବେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଆସୁଥିବା ଏହି ଯୋଡିଙ୍କର ଅନ୍ୟ ପିଲ୍ମକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବେ ଏବଂ ଭଲପାଇବା ମଧ୍ୟ ଦେବେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।