Odisha News Portal

ଦେଖନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କର Mms ଭିଡିଓ – ଚେଞ୍ଚିଙ୍ଗ ରୁମରେ ସିସିଟିଭି ଲଗାଇ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଡ୍ରେସ ବଦଳାଇ ବାର ଦୃଶ୍ୟ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁଥିଲେ ଦୋକାନୀ ଯୁବତୀ ଜାଣିବା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା

ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ କି ଆମ ସମାଜରେ ଆମେ ନାରୀ ମାନଙ୍କର ଏକ ଅଲଗା ସମ୍ମାନ ରହିଥାଏ । ଜଣେ ନାରୀ ଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଘରର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ମାତ୍ର ଆମ ସମାଜରେ କିଛି ଏମିତି ସ୍ଵଭାଵ ର ବ୍ୟକ୍ତି ବସବାସ କରନ୍ତି କି ସେମାନେ ନାରୀ ମାନଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ତଥା ତାଙ୍କର ଇଜ୍ଜତ କୁ ନେଇ ଖେଳ ଖେଳିଥାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନର ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ର ଭୁଲ ବ୍ୟବହାର କରି କିଛି ଲୋକମାନେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ବଢେଇବାର ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଖୋଳ ସ୍ୱଭାବ ର ଲୋକମାନେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର କିଛି MMS ଗୁପ୍ତ ରେ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ କରି ଝିଅ ଟୀକୁ ବଦନାମ କରିବା ସହ କେବେକେବେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଉପରେ ଜଣେଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଉଲେକ୍ଷ୍ୟଯୋଗ୍ୟ ଯେ , ବର୍ତ୍ତମାନର ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ର ନିର୍ମାଣ ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବା ସହ ଅବନତି ମଧ୍ୟ ହେଉଛି । ତେବେ ସାଧାରଣତ୍ୱ ଝିଅ ମାନେ ବାର୍ଥ-ରୁମ ରେ କିମ୍ବା କୌଣସି ମଲ ର ଚେଞ୍ଜ ରୁମ କୁ ନିଜକୁ ଭଲ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥାନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ମାତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ର କିଛି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖରାପ ଲୋକ ଏହାର ଭୁଲ ଫାଇଦା ଉଠାଇବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ସେମାନେ ପବ୍ଲିକ ବାର୍ଥରୁମ ଓ ମଲ ର ଚେଞ୍ଜ ରୁମ ରେ ଛୋଟ କ୍ୟାମେରା କୁ ଲୁଚେଇ ରଖିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ର ଏମଏମଏସ କରି ତାକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ କରିଥାନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଯାହା ୟୁ ଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ଅପଲୋଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ଝିଅର, ଯିଏକି ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ଅଛି ଏବଂ ଗାଧୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ପୋଷକ ଖୋଲୁଛି। ଏକ ଝିଅ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଗଲା ଏବଂ ପାଣି ଟ୍ୟାପ୍ ଖୋଲି ବାଲ୍ଟିରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି କରିଲା । ଏହାପରେ ସେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ତା’ର ଉପର ପୋଷାକ ଖୋଲିଲା ଏବଂ ନିଜର ସଟ୍ସ୍ ଖୋଲି ହେଂଗର୍ ରେ ରଖିଲା ।

ତାପରେ ସେ ଦର୍ପଣରେ ନିଜର ମୁହଁ ଦେଖିଲା ଏବଂ ହଠାତ୍ ତାର ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ଥିବା କ୍ୟାମେରା ଆଡକୁ ଗଲା । ଏହି ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା, ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ଖୋଲିଦେଲା ।

ଏହା କେବଳ ଗୋଟିଏ ଝିଅ କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ ପବ୍ଲିକ ବାର୍ଥରୁମର ଘଟଣା ନୁହେଁ ବରଂ ଏମିତି ବହୁତ ଝିଅ ଏହିପରି ସମସ୍ୟାର ସମୁଖୀନ ହୋଇ କେହି କେହି ଲଜ୍ୟାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ସହ କେହି କେହି ସମାଜରେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରି ବଞ୍ଚୁଛନ୍ତି ଯାହାକି ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନିୟ ଘଟଣା ଅଟେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।