ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଦେଖି କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ହରାଇଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ମାଡି ବସି କଲେ କିସ୍… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସାଧାରଣ ଲୋକ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ସେଲିବ୍ରେଟି ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିଛି। ଜନତା ସବୁବେଳେ ନିଜର ପସନ୍ଦିତା ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଦିନର ଜୀବନରେ କଣ ଚାଲିଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ହେଲେ ବେଳେ ବେଳେ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନଙ୍କୁ ଲୋକ ମାନେ ପାଖରେ ପାଇ ନିଜର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ହରାଇ ଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ଅନେକ ଥର କିଛି ନା କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଆଗ ଧାଡ଼ିର ନାୟିକା ଦୀପିକାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଏଭଳି ହୋଇଛି ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ତାହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକନ ନିଜ ନୂଆ ଲୁକ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଖଣ୍ଡପୀଠରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ଦୀପିକାଙ୍କ ଅନେକ ଚମତ୍କାର ଚେହେରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରେଡ କାର୍ପେଟରୁ ଦୀପିକାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ରହଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଦୀପିକା ସୁନ୍ଦର ଲୁକ ରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ସେଲଫି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା କିଛି ସମାନ ପ୍ରଶଂସକ ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି। ହଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଆଖି ଦୀପିକାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବା ମାତ୍ରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି କିସ କରୁଥିବା ହେଲା ଦୀପିକା ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭଵ କରୁଥିଲେ। ଦୀପିକା ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ପାଇଁ ପୋଜ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥିଲେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ବୁଝିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କୁ କିସ ଦେବା ଏବଂ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଦୀପିକା ପ୍ରଥମେ ଟିକେ ଖରାପ ମନେ ହେଉଥିଲା ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତକୁ ଅଣ୍ଟାରୁ ବାହାର କରିଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଦୀପିକା ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ହସ ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ଜୋର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାବି ହେଉ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭଵ କରିଥିଲେ। ଆପଣ ମାନେ ବି ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିକା ଜଣେ ଆଗ ଧାଡ଼ିର ନାୟିକା ରଣଭିର ସିଂ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ନାୟକ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫ୍ୟାନ ଫୋଲର ରହିଛନ୍ତି। ଯାହାବି ହେଉ ଏଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment