Odisha News Portal

ଦେଖନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କର Mms ଭିଡିଓ – ଚେଞ୍ଚିଙ୍ଗ ରୁମରେ cctv ଲଗାଇ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଡ୍ରେସ ବଦଳାଇ ବାର ଦୃଶ୍ୟ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁଥିଲେ ଦୋକାନୀ ଯୁବତୀ ଜାଣିବା ପରେ…

ବଢୁଛି ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗରେ ଡିଜିଟାଲ କ୍ରାଇମ୍। ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଚଳିତ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ।ଆଜିର ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଯୁଗରେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ବହୁଳ ବ୍ୟବହାର ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଅନେକ ଅସାଧୁ ଏବଂ ମନ୍ଦ ପ୍ରବୃତ୍ତି ର ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କର ଅନେକ କ୍ଷତି ଯଥା ଟଙ୍କା ଲୁଟ କରିବା, ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ହେକ କରିବା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଶି କୁ ହେକ୍ କରିବା ଭଳି ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହିତ ବ୍ଲାକ ମେଲ୍ ଆଦି କରିବା ଭଳି ଘଟଣା ଘଟିବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ଆଜିର ସାଧାରଣ ଜନତା।

ସେହିପରି ଆଜିର ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯୁଗରେ ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ପ୍ରଯୁକ୍ତି ବିଦ୍ୟାର ଯଥେଷ୍ଟ ଉନ୍ନତି ଘଟିବା କାରଣରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ମଣିଷ ଏହାର ସଦୁପଯୋଗ ନକରି ଦୁରୁପଯୋଗ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଅନେକ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଏବଂ ନିନ୍ଦନୀୟ ବାତାବରଣ ଆଜିର ସମାଜରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଭିନ୍ନ ସମୟରେ। ଏମିତି ରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଖବର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଆସୁଥିବେ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ଅନେକ ସମୟରେ। ଦେଶ ବିଦେଶର ଅନେକ ଖବର ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଅନେକ ସମୟରେ ଅବଗତ କରାଇଛୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସହିତ ଜଡ଼ିତ।

ଏହିପରି ଭାବରେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଭାଇରାଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଦେଖୁଥିବେ। ତେବେ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ବା ଖବର ଅଛି ଯାହା ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ଠାରୁ ଟିକେ ଅଲଗା। କାରଣ ଏହା ସମାଜର ଏକ ବିପରୀତ ଧାରାକୁ ସୂଚାଇ ଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ଭରି ରହିଥାଏ ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ।ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଆମେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଘଟଣା କୁ ନିଜେ ଦେଖିଥାଉ ଏବଂ ତାହା ସାଧାରଣ ହୋଇ ଥିବାରୁ ଆମେ ତାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରିଥାଉ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା କିଛି ଏମିତି ଅଜବ କଥା ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଚକିତ କରିବ।କାରଣ ଘଟଣାଟି କିଛି ସେହିପରି ପ୍ରକାରର ଅଟେ। ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ମାନେ ସମସ୍ତେ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ସେହିପରି ଏକ ଘଟଣା ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ କୌଣସି ଏକ ମଲ ଭିତରେ ଥିବା ୱାଶ୍ ରୁମ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।ଆଉ ସେ ଏହି ସମୟରେ କାମ ସ୍କାମ୍ ର ସମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।ସେ ବାଥ୍ ରୁମ୍ ରେ ଯେତେବେଳେ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ କରୁଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେଠାରେ ସିକ୍ରେଟ୍ କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଛି। ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କଲାପ କ୍ୟାମେରା ରେ ରେକର୍ଡ ହେଉଛି।ଏହାପରେ ସେ ସେଠାରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି।ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଆପଣ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖି ପାରିବେ ପ୍ରକୃତରେ କଣ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।