Odisha News Portal

ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ରୋଷୋଇ ଘରେ ରୋଷେଇ କଲେ ହିରୋଇନ୍ ଅର୍ଚ୍ଚିତା

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ଓଲିଉଡ ଜଗତର ସୁପରହିଟ ଯୋଡି ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରିଲ ଲାଇଫରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ରିଏଲ ଲାଇଫରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ରବିବାର ଦିନ ମାର୍ଚ୍ଚ 1 ତାରିଖରେ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରାଜସ୍ଥାନର ଏକ ରାଜ ଉଆସରେ ପରସ୍ପର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଅନେକ କଳାକାର ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସବ୍ୟଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ବିବାହର 5 ଦିନ ପରେ ଓଡିଶା ଫେରିଥିଲେ । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଓଡିଶା ଫେରିବା ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ନିଜର ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଓଡିଆ ରୀତି ନୀତି ଅନୁସାରେ ସବ୍ୟଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ କରାଇଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ରୋଷେଇ ଶାଳାରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ନିଜେ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକାଉଣ୍ଡ ଇନଷ୍ଟୋଗ୍ରାମ ଜରିଆରେ ଫୋଟ ଗୁଡିକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣାପଡୁଛି କି ନିଜ ଶାଶୁ ଓ ନଣଦ ମାନଙ୍କ ସହିତ ରୋଷେଇ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ଆପଣମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରୋଷେଇ କରି ସାରିବା ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ମିଶି ଏକାଠି ଖାଇଛନ୍ତି । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କୁ କିଛି ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କୁ କିଛି ଲଡୁ ଓ ମୁଦି ମଧ୍ୟ ଉପହାର ସଦୃଶ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ।ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଓ ସବ୍ୟଙ୍କ ବିବାହର ପାଖା ପାଖି 8 ଦିନ ପୂରି ସାରିଲାଣି ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଜି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ନିଜ ଶାଶୁ ଘରେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାଶୁ ଓ ନଣଦ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ମିଶି ରୋଷେଇ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଫୋଟଟିକୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ନିଜେ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକାଉଣ୍ଡ ଜରିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଫୋଟ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣା ପଡୁଛିକି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ନିଜ ଶାଶୁ ଘରେ ବହୁତ ଖୁସୀରେ ଅଛନ୍ତି । ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଶାସୁ ଘର ଲୋକେ ଅର୍ଥାତ୍ ସବ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ବେଶ୍ ଭଲପାଇବା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏବେ ନିଜ ଶାଶୁ ଘରେ ବହୁତ ଏନଜୟ କରିବା ସହିତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଠାରେ ଏତିକି ପ୍ରାର୍ଥନା କି ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେଉ ଏବଂ ସେ ଦୁହେଁ ଖୁସୀରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।