Odisha News Portal

ବିବାହର 15 ଦିନ ପରେ ଜଣାପଡିଲା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ 2 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି , ସ୍ବାମୀ ଜାଣିବା ପରେ ଯାହା କଲେ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବିବାହ ପରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇିଁ ସେମାନେ ସନ୍ତାନ ସନ୍ତପି ଜାତ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ରହିଥାଏ କି ତାଙ୍କ କୂଳରେ ସନ୍ତାନ ଟିଏ ଖେଳୁ , ତେଣୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଇଶ୍ବର ପ୍ରାପ୍ତି । ବିବାହ ର କିଛି ମାସ ପରେ ଜଣେ ନାରୀ ମା ହେବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ବିବାହ ର 15 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ନାରୀ ମା ହେବାର , ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମତି ଏକ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ତେବେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର

ବୁଲନ୍ଦଶାହରରେ ରହୁଥିବା ଏକ ପରିବାରରେ ବିବାହର 15 ଦିନ ପରେ ବୋହୂ 2 ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏହା ଜାଣିଲେ, ତାଙ୍କର ଇନ୍ଦ୍ରିୟଗୁଡ଼ିକ ଉଡ଼ିଗଲା | ଏହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଯାହା କରିଥିଲେ ତାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା | ଆସନ୍ତୁ ଏହି ପୁରା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା |

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ 2 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ

ବାସ୍ତବରେ, ସେକୁଣ୍ଡରାବାଦ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ଗାଁର ବାଳିକା ଫେବୃଆରୀ 15 ରେ ନାଇମାଣ୍ଡି ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗ୍ରାମରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା , ବିବାହ ପନ୍ଦର ଦିନ ପରେ ମହିଳା ଙ୍କର ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା ଏହା ଦେଖି ବର ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ଟର ଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ଟର ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଯେଉଁ ରିପୋର୍ଟ ବାହାରିଥିଲା ତାହା ଜାଣି ସ୍ବାମୀଙ୍କର ହୋସ୍ ରହିଲା ନାହିଁ । କାରଣ ସେତେବେଳକୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ 2 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି , ବିବାହ ର 15 ଦିନ ହୋଇ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଗର୍ଭବତୀ ଏହା ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା ।

ଏପରି ଗୋଟିଏ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲେ ସେ ଯାଇ ପନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଏକଥା ପଚାରିଲେ କି୍ କେମିତି ତୁମ ଗର୍ଭରେ 2 ମାସର ସନ୍ତାନ ରହିଛି , ସ୍ବାମୀ ଙ୍କର କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ପନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟ କହିଥିଲେ , ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିଥିଲେ କି ଏହି ପିଲା ମୋ ପୁରୁଣା ଲଭର ସେ ଆଗରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ଅନୈତିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲା .।


ମହିଳା ଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ ଆଲିଗଡରୁ ଆସିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସେକଣ୍ଡରାବାଦରେ ରୁହନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ପତି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଏହି ମୋର ନୁହେଁ ଆଉ କାହାର ସେବେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସିଧା ମନା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଘର ଛାଡି ଯିବା ପାଇିଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ , କାରଣ ତାଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ରହିଛି ସେ ଯଦି ଘର ଛାଡି ବାପ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ମାତା ପିତା ତାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିଦେବେ ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାର ଜ୍ୟୋତି କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଖାଯାଇଛି। ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ପରେ ପୁଲିସ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ କୁ ଡାକିବା ପାଇିଁ କହିଥିଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକ ଆସିନଥିଲେ , ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଧାରା 164 ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିଲେ, ସେଠାରେ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି କାହା ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କଲେ ମନୁଷ୍ୟ ଅଟମଟକି ପାଗଳ ହୋଇଯିବ , କାରଣ ଜଣେ ନାରୀର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି କେବଳ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପାଇିଁ ।ଯେତେବେଳେ ସ୍ବାମୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମହିଳା ଙ୍କ ପେଟରେ ବଢୁଥିବା ସନ୍ତାନ ଟି ତାଙ୍କର ନୁହଁ ତେଣୁ ସେ ତେଣୁ ସେ ବିବାହକୁ ହଁ କହିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ଗର୍ଭରେ ଏକ ପ୍ରେମିକାର ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଏହି ବିବାହକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।