New Twist – ବାଇକରେ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିକି ବସେ..ଯିବା ସମୟରେ ଆମକୁ ପାଟି ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କର ମୂଲ୍ୟ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି। ନିଜର କଳୁଷିତ ମନଭାଵ ନେଇ, ଅନ୍ୟ ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କରିବା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ, ଫାଟ। ପ୍ରତିଦିନ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଆଶାନ୍ତି ଲାଗିରହେ। ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଘଟଣ ଘଟିଯାଏ, ଏପରି କି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଏପରିକି ନିଜ ସ୍ଵାମୀ କିମ୍ବା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ପଳେଇ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହା ପିଲା ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି। ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିଲାକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହିତ ପଳେଇ ଯାଇଥିବା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ।ଆମ ଓଡିଶାରେ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ପ୍ରେମ ବ୍ୟପାରର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ଶୁଣିବା ବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ କାମ କରିବାକୁ ଆସିଲେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଘରେ ନାହାଁନ୍ତି।

ତାଙ୍କର ପିଲା ବାହାରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ସେ ବହୁତ ଖୋଜିଥିଲେ। ପରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ରଖିଛି ଏବଂ ତଥାପି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ସେମାନଙ୍କ ପାଖ ପଡ଼ୋଶୀ ସେ ବିଷୟରେ କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ। ସେ କୁହନ୍ତି ସେ ସବୁବେଳେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମିଶୁ ଥିଲେ। ଟୋକାଙ୍କ ବାଇକ୍ ପଛପଟେ ବସି ଯାଉଥିଲା। ସେଠାରେ ଏବଂ ସେହିପରି ସେବେଠାରୁ ଯିଏ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ସହ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସାଙ୍ଗ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ। ଯିଏ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସ୍ୱାମୀର ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାଇଥିବାର ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।

ସେ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି ଏହିପରି କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଦେଖୁଛୁ ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ କେବଳ ତାଙ୍କ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଯିଏକି ଏଭଳି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି ତେବେ ସବୁକିଛି ଭୁଲି, ସେ ଏହାକୁ ନିଜର ବୋଲି ଭାବି ତାଙ୍କୁ ଆପଣେଇ ନେବେ। ଅନୁଭବ କଲେ ଏବଂ ସେହି ପିଲା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି। ପିଲାଟିର କ’ଣ ହେବ, ତେଣୁ ସେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment