Odisha News Portal

ଅନୁଭବ କଣ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିନି ,ହେଲେ ଭଲପାଇବା କେବେ ଭୁଲ ନୁହେଁ : ଏ ନେଇ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର କଣ କହୁଛନ୍ତି… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସାଧାରଣ ଲୋକ ଏବଂ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ବଡ଼ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଏ। ସାଧାରଣ ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଜୀବିକା, ଖାଇବା, ଶୋଇବା, ସବୁକିଛି, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତି ଦିନର ଜୀବନରେ ଯାହା ଚାଲିଛି। ସେମାନେ ସେହି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ କ’ଣ ଘଟୁଛି ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି। ଏହିପରି ଆମର ପ୍ରିୟ କଳାକାର ବିଷୟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ, ତାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ଯାହା ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଡିଭର୍ସ କେସ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଏହା ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମର ଓଡିଶା ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଡିଭର୍ସ ମାମଲା ଚାଲିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସେ ପରେ ତାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହ ହୋଇଛି ହେଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ଦେଇନାହାନ୍ତି।

ସେହିଭଳି ସେ ତାଙ୍କ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲିଙ୍ଗସ ସବୁ ସେୟାର କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁଥିଲେ ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହିଭଳି ଓଲିଉଡର କିଙ୍ଗ୍ ଆମର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅନୁଭାଭ ଏକ ସାନ ଭାଇ ଭଳି ଦେଖାଯାନ୍ତି।
କହିଥିଲେ ଯେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଯଥାଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହେବ। ଏହିପରି କଥା ହୋଇଛନ୍ତି, ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଲୋକ ମାନେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତିଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଅନୁଭାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ସହିତ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି।

ଠିକ୍ ସେହିପରି ଭାବରେ ତାଙ୍କ ମାମଲା ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ଏବଂ ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଠାରେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ କଥାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ ଅନୁଭଵ ମହାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ସତ କହିଥାଇ ପାରେ ଏଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଆମ ସମାଜରେ ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ୟା ସମୟରେ ଟିକିଏ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରନ୍ତୁ ସବୁ ସମସ୍ୟା ନିମିଶକ ମଧ୍ୟରେ ଦୁରେଇ ଯିବ। କେବେଳ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବାହାରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।