Odisha News Portal

ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ଏହି ରାଶିର ସମସ୍ତ କଷ୍ଟଦୂର କରିବେ ଭୋଳାନାଥ , ମହାଦେବ ଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି ଖାସ୍ ଉପାୟ……

ଆଜି ରାତି ଠାରୁ ଏହି ରାଶିର ସମସ୍ତ କଷ୍ଟଦୂର କରିବେ ଭୋଳାନାଥ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଭଗବାନ ଭୋଳାନାଥଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟିର ଅଧିପତି ବୋଲି ଆମେ ମାନେ ମାନିଥାଉ । ମହାଦେବଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟିର ପାଳନ ହାର ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଭୋଲାନାଥ ୟେତେବେଳେ କୌଣସି ଲୋକ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ନିଜର ଅପାର କୃପା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷାଇଥାନ୍ତି । ଭଗବାନ ଭୋଳାନାଥ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱବାବରେ ଭୋଳା ଅଟନ୍ତି । ଭୋଳାନାଥଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସହଜ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିରଖିବା ଉଚିତ କି ମହାଦେବ ଏବେ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି । ମହାଦେବ ଏବେ ତାଙ୍କର ଭକ୍ତିରେ ଖୁସି ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ଆଜି ରାତିଠାରୁ ଏହି ରାଶି ମାଲାମାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

1–କର୍କଟ ରାଶି

ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପାରୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କଥା ବୁଝି ବିଚାରି କାମ କରିବେ । ପରିବାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କମ ହେବ ଏବଂ ଦିନକୁ ଦିନ ରୋଜଗାର ବଢିବାରେ ଲାଗିବ । ଭୋଳାନାଥଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାକୁ ଲାଗିବ ।

2–ସିଂହ ରାଶି

ଏହି ରାଶିରେ ଧନ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଧନର କେବେବି ଅଭାବ ଏହି ରାଶିରେ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ । ଆସନ୍ତା ଦିନ ଠାରୁ ଏମାନଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ପାଠ ପଢାରେ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ଫଳ ମିଳିବ । ଏମାନେ ଯଦି ବ୍ୟପାର ବାଣିଜ୍ୟ କରୁଥିବେ ତେବେ ସେଥିରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।

3–ବୃଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶି ଭୋଳାନାଥଙ୍କର ଦୟାରୁ ବହୁତ ବଡ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ଏବଂ ଚାକିରୀରେ ଥିଲେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ କରିବେ । ମାତ୍ର ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବେକାର ଖର୍ଚ୍ଚ ଲାଗି ରହିବ । ଯାହା ଫଳରେ ଯେତେ ଧନ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

4–ତୁଳା ରାଶି

ଭଗବାନ ଭୋଳାନାଥଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ । କୌଣସି କାମରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ଗଲେ ସେଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର ଘରେ ଭଲ ଖାବର ପାଇବେ । ଆପଣ ମାନେ ସଫଳତାର ନୂତନ ରେକର୍ଡ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିତାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ।

5–ମିଥୁନ ରାଶି

ଆପଣ ଯଦି କୌଣସି ଚାକିରୀ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ । ଏହା ସହ ଯେଉଁ ମାନେ ଚାକିରୀର ସନ୍ଧାନରେ ରହିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଚାକିରୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏହା ସହିତ ଆସୁଥିବା ସମୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ରହିବ ।

6–କୁମ୍ଭ ରାଶି

ଆଣମ ମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । ବ୍ୟାପାର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଭୋଳାନାଥ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ କଷ୍ଟକୁ ଦୂର କରିବେ । ଲଭ ଲାଇଫ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଚାଲି ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ମାନଙ୍କର ଅନ୍ତ ଘଟିବ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।