Air Port ରେ ରିଲ ରାମ ଙ୍କ ଗୋଡ ତଳେ ପଡିଗଲେ ମହିଳା… ମୁଁ ଶବରୀ ନୁହେଁ, ହେଲେ ଲୁହରେ ଆଜି ମୋ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପାଦ ଦୁଇଟାକୁ ଧୋଇଦେବି… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ ନିଶ୍ଚିତ |ଏହି ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁ ପାରନ୍ତିନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏମିତି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ |ଏମିତି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅଭିନୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ପ୍ରାକୃତିକ ବୋଲି ଲାଗେ |ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ ହେଲେ ମୁଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବି ଯେଉଁଥିରେ କି ପ୍ରଭୁ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଦତଳେ ମହିଳା ଜଣେ ଜୁହାର ହେଉଛନ୍ତି |ତାଙ୍କୁ ମନା କଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସେ ଶୁଣୁ ନାହାନ୍ତି |ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

ଯାହାଙ୍କ ଗୋଡ଼ତଳେ ଏହି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପଡ଼ିଥିଲେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଭଗବାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଚରିତ୍ର ନିର୍ବାହ କରିଥିବା ଅରୁଣ କୁଖିଲ, ଯିଏକି ଭଗବାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଚାଟିତ୍ରକୁ ଉତ୍ତାରି ଥିଲେ ରମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ରାମାୟଣରେ |ଏହି ସେରିଏଲ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କମାନଙ୍କୁ କିଣି ନେଇଥିଲା |ସେତେବେଳେ ଏହା ଏମିତି ଏକ ସିରିଏଲ ଥିଲା ଯାହା କୋଭିଡ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା |ଅସି ଦଶକରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ରାମାୟଣ ସେଲ ସିରିଏଲରେ ରାମଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲେ ଅରୁଣ କୁଖିଲ |ଏହିସମୟରେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପ୍ରାକୃତିକ ପରି ଲାଗୁଥିଲା, ଦର୍ଶକ ହୃଦୟ ବସି ରଖିଥିଲେ ଏହି ସିରିଏଲକୁ |ଏହି ଟିଭି ସିରିଏଲଟି ଅଶୀ ଦଶକର ନୁହଁ ବରଂ ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏହି ସିରିଏଲ କୁଂଚରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ମନରେ |କୋଭିଡ ସମୟରେ ଏହି ସିରିଏଲ କୁ ଡ଼ିଡ଼ି ଓଡ଼ିଆରେ ପ୍ରସାରଣ କରା ଯାଇଥିଲା, ଏହି ସମୟରେ ଏହା ଏମିତି ଏକ ମନଛୁଆଁ ସିରିଏଲ ଥିଲା ଯେ ଏହା ସବୁ ସିରିଏଲର ଟିଆରବି କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲା |

ସମ୍ଭାଞ୍ଚି ନଗର ଏଆରପୋର୍ଟରେ ଯେତେବେଳେ ଅରୁଣ କୋଖିଲ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଆସୁଥିଲେ ଏହି ସମୟରେ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ଅରୁଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲିଆସିଥିଲେ |ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ପଡ଼ି ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ |ନିଜର ଭାବବେଗକୁ ସେ ନିଜ ଭିତରେ ଅଟକେଇ ପାରିନଥିଲେ, ନିଜ ଆଖିଲୁହରେ ଧୋଇ ଦେଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଭୁଙ୍କ ପାଦ |ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ସେ ଏତେ ଜୀବନ୍ତ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିଥିଲେ ଯେ ଏଭଳି ଚରିତ୍ର ଏପ୍ରଯ୍ୟନ୍ତ କେହିବି ଉପସ୍ଥାପିତ କରି ପାରିନାହାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟକୁ ସତରେ ପ୍ରଭୁ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବୋଲି ଭାବି ନିଜର ଭକ୍ତିକୁ ତାଙ୍କ ପାଦତଳେ ଉଜାଡି ଦେଇଥିଲେ |ତାଙ୍କ ଆଖିର ଲୁହରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଭୁଙ୍କ ପାଦ ଧୋଇ ଦେଇଥିଲେ |

ପରିଶେଷରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଭକ୍ତିକୁ ଦେଖି ଅରୁଣ କୁଖିଲଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସି ଯାଇଥିଲା, ସେ ମଧ୍ୟ୍ୟ କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ |କେବଳ ଏହି ମହିଳା ନୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀବି ଅରୁଣଙ୍କ ପାଦ ଧରିପାଇଥିଲେ |ଏହି ଚରିତ୍ର ଯେତେବେଳେ ମାର୍ଜଦା ପୁରୁଷ ପ୍ରଭୁ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କରଥାଏ ସେତେବେଳେ ଏହି ଚରିତ୍ର ନିର୍ବାହ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆମ ପାଇଁ ପାଲଟିଯାଏ ଭଗବାନ |ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସାରା ଭାରତରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment