“ଆଁ କର ରାହୁଲ..ଏ ମିଠା ଖାଅ..ମୁଁ ଆଉ କୁଆଡେ ଯିବିନି”, ଶେଷରେ ମିଠା ବାଣ୍ଟିଲେ ଶଶୁର… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ। ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି। ଚୋରି, ହତ୍ୟା, ଡ଼କାୟତ ଏଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ଧିରେ ଧୀରେ ଆମ ସମାଜରେ ମାନବିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ କମିବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଆପଣ ଛି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କହିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କିତ ଅନେକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଯାହାବି ହେଉ ଏଭଳି ଖବର ଅନେକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ।

ସାବିତ୍ରୀ ରେ ଫେରାର ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାଖରେ ପାଇ ମିଠା ଖୁଆଇଲେ ସ୍ୱାମୀ , ଆସନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବରଟିକୁ ଜାଣିବା। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଏକ ଖବର ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାବିତ୍ରୀ ଓଷା ଦିନ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ କେଉଁ ଆଡେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ସାରା ଓଡ଼ିଶାରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରି ଥିଲା। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କଲେଜକୁ ଛାଡିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ସମାପ୍ତ ହେଲା ଏବଂ ସେ ପୁନର୍ବାର ଆଣିବାକୁ ଗଲେ ଜଣେ କେହି ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀକୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଯାଇଛି।

ଏହା ଶୁଣି ସେ କାର ପିଛା କରିଥିଲେ ଆଉ ଶେଷରେ ସେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। କେହି ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ଲୋକ ଆସି ପତ୍ନୀମାନଙ୍କୁ କାରରୁ ଉଠାଇ ନେଇଗଲେ। ଆଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କଲେ ଗୋଡ଼ାଇବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ କାରଟି ଚାଲିଗଲା। ତିନି କିମ୍ବା ଚାରି ଦିନ ଏହିପରି ବିତିଗଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ସେ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କଲା ଏବଂ ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କଲା। କିନ୍ତୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ। ଏହିପରି ଭାବରେ ଦିନଗୁ ଡ଼ିକ ଅତିବାହିତ ହେଲା ଏବଂ ଆମେ ଯାହା ସେଗୁଡ଼ିକର ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମାମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା।

ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ। ସେ ଯାଇଥିଲେ ସେଠାରେ ପୂରା ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲ ରେ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସ୍ବାମୀ ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥଲେ। ସଂଗେ ସଂଗେ ଆସି ତାଙ୍କୁ କୋଳେଇ ନେଇଥିଲେ। ଏପଟେ ରାହୁଲ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲେ। ଯାହାବି ହେଉ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପାଖରେ ପାଇ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବା ସହିତ ମିଠା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଖୁଆଇଥିଲେ। ଯାହାବି ହେଉ ଶେଷରେ ତା ଧନ ତାପାଖକୁ ଫେରି ଆସିଲା।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment