Odisha News Portal

ଅନୁଭବଙ୍କର ଭାଉଜ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି, ବର୍ଷାଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ,ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଫିଦା…..

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ତଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ କେବେବି ଜାଣିନଥିବେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁଭବଙ୍କର ଭାଇଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଯାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ କେବେବି ଦେଖିନଥିବେ । ଏହା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଲେ ଜାଣିପାରିବେ କି ସେ ବର୍ଷାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଅନୁଭବଙ୍କର ଭାଇ ହେଉଛନ୍ତି ଅନୁପ୍ରାସ ମହାନ୍ତି । ଅନୁପ୍ରାସ ମହାନ୍ତିଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରେରଣା ମହାନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରେରଣା ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ କାହିଁକିନା ସେ କୌଣସି ଚଳଚିତ୍ର୍ ବା ଓଲିଉଡ ଜଗତରେ କେବେବି ନଜର ଆସିନାହାନ୍ତି , କାହିଁକିନା ପ୍ରେରଣା ଟିଭି ସିରିଏଲ ଏବଂ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଟଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରେରଣା ଜଣେ ହୋମ ମେକର ବା ହୋମ ଡିଜାଇନର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି , ସେ ସର୍ବଦା ପରଦା ବା କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କେବେବି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେନା । ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କର ବଡ ଭାଉଜ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରେରଣା ମହାନ୍ତି , ତେବେ ପ୍ରେରଣା ମଧ୍ୟ ବର୍ଷାଙ୍କ ଠାରୁ କମ ସୁନ୍ଦରୀ ନୁହନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।

ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି କି ବର୍ଷାଙ୍କ ଠାରୁ ବେଶି ସୁନ୍ଦର ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରେରଣା । ତେବେ ଏମିତି କିଛି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଏବେ ପ୍ରେରଣାଙ୍କର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ପ୍ରେରଣାଙ୍କର ଏକ କୁନି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି ଅଭିସାରିକା ମହାନ୍ତି । ଅଭିସାରିକାଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କାହିଁକିନା ଅଭିସାରିକାଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ଧରି ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଅନୁଭବଙ୍କୁ ଅଭିସାରିକା ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିସାରିକାକୁ ଅନୁଭବ ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ମଧ୍ୟ ପାଆନ୍ତି ।


ଅନୁପ୍ରାସ ଏବଂ ଅନୁଭବଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରିୟ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଏହି ବଡ ଭାଉଜ । ଅନୁଭବ ତାଙ୍କର ବଡ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଅନୁଭବ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ନିଜର ଭଉଣୀ ପରି ଦେଖନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରେରଣା ମହାନ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମାତ୍ର ସେ କେବେବି କକୌଣସି କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ନାହିଁ କାହିଁକିନା ସେ ପିଲ୍ମ ବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ । ହୋମ ଡିଜାଇନର ଭାବେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।