Odisha News Portal

2021 ରେ ବଳଦିବ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କି ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକ କଣ ଅଟେ ।

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବାରଟି ରାଶି ରହିଥାଏ , ଏହି ବାରଟି ରାଶିରେ ପଡୁଥିବା ଗ୍ରହ ଦଶା ଉପରେ କୌଣସି ଜାତକର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚାଲୁଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଥାଏ । ସମସ୍ତ ରାଶିର ନିଜସ୍ୱ ଶକ୍ତି ଏବଂ କମଜୋରୀ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ସମ୍ବଦ୍ଧରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ଗ୍ରହର ଚଳନ କାରଣରୁ ଏମିତି ଏକ ସଂଯୋଗ ଘଟୁଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ଉଠିବ । ଯଦି ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକୁ ସଂସାରର ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ରାଶି ବୋଲି କହିବା , ତେବେ ମଧ୍ୟ ଏହା କିଛି ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କି ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକ କଣ ଅଟେ ।

1–ସିଂହ ରାଶି –ଆସନ୍ତା ସମୟ ସମୟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଖାସ ଜିନିଷର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଏହା ସହିତ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରମୋସନ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏହା ସହ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ବନୁଛି ।

2–ବୃଷ ରାଶି


ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଜୀବନରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଫଳ ମିଳିବ । ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଚାକିରୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏହା ସହିତ ଏଥିରେ ଜମି ଏବଂ ସଂପତ୍ତି ସହିତ ଯୋଡି ରହିଥିବା ସମସ୍ତ ମାମଲା ଶେଷ ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କ ମନ ପାଠ ପଢାରେ ଲାଗିବ । ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇ ପାରିନାହିଁ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ହେବ । ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଧନଲାଭର ଯୋଗ ବନୁଛି ।

3–ତୁଳା ରାଶି

ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପା ଆପଣହ୍କର ଉପରେ ବନି ରହିବ । ହଠାତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ମଧୁରତା ଆସିବ । ରାଜସ୍ୱ ଭଲି ସୁଖ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଯାହା ଚାହିଁବେ ତାହା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିସ୍ଚିତ ମିଳିବ । ପୈତୃକ ସଂପତ୍ତିର ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତା ଖୋଲିଯିବ । ଲଭ ରିଲେସନରେ ମଦ୍ୟ ଶୁଭ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ ।

4–କନ୍ୟା ରାଶି

ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଯାହା ରହିଛି ତାହା ଦୂର ହେବ ଏବଂ ଧନ ଆସିବାର ବାଟ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଯିବ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି ସମୟରେ ଯାହା ମଧ୍ୟ ବଡ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ରହିଛି ତାହାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ । କୌଣସି କାମରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ଗଲେ ସେଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ।

5–କୁମ୍ଭ ରାଶି


ଯଦି ଆପଣ ମାନେ କେଉଁଠାରେ ଧନ ନିବେଶ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଧନ ଲାଭ ମିଲିପାରେ । ମାତା ପିତାଙ୍କର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏମିତି କେହି ନୂଆ ଲୋକ ଆସିବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ବାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇପାରେ । ସମାଜରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ । ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।