Odisha News Portal

ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ : 06 ଏପ୍ରିଲ 2021, ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ କୃପାରୁ ଆଜି ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି, ଘରକୁ ଆସିବ ଖୁସି ଖବର

0 115

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ୦୬/୦୪/୨୧ ରିଖ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ତଥ୍ୟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ।ଏହି ଦିନ ସଙ୍କଟ ମୋଚନ ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ ଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନ ରେ ରାଶିଚକ୍ର ର ଯେଉଁ ବଡ଼ ମହତ୍ତ୍ଵ ରହିଛି ସେହି ଅନୁସାରେ ମନୁଷ୍ୟ ନିଜର ରାଶି ଦ୍ୱାରା ନିଜର ଆଗତ ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ସୂଚନା ପାଇ ପାରିଥାଏ। ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ ସେତେ ବେଳେ ତାର ଜନ୍ମ ସମୟ, ତିଥି ଓ ମାସକୁ ବିଚାର କରି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ର ରାଶି ନିର୍ଧାରଣ କରା ଯାଇଥାଏ।

ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଶାରେ ରେ ମନୁଷ୍ୟ ରାଶିରୁ ତାର ସମସ୍ତ ସ୍ଵଭାଵ ସମ୍ପର୍କରେ ସହଜରେ ସୂଚନା ମିଳିଥାଏ। ତେବେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବୃଷ, କର୍କଟ, କନ୍ୟା, ବିଛା, ଧନୁ, ମକର ଭିତରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଥାଏ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରେ ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ମୋଡ଼। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ବିଷୟରେ ଯେ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ କଣ ସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ଦିନରେ।

ବୃଷ- ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବା ସହିତ ମନ ଖୁସି ରହିବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଓ ପରିବହନରେ ବିଶେଷ ଉନ୍ନତି ଘଟିବାର ସୂଚନା ରହିଛି। କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

କର୍କଟ- ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଆପଣ ଙ୍କ ର ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବା ସହ ପଦମର୍ଯ୍ୟାଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

କନ୍ୟା- ଆଜି ଦିନରେ ରାଜନୀତି, ପ୍ରଶାସନ ଆଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଏହାଛଡା ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରି ପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଙ୍କର ରହିଛି।

ବିଛା- ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବା ସହିତ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆପଣ ସହକର୍ମୀ ଓ ଉଚ୍ଚାଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଧନୁ- କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ। ମାନ ସମ୍ମାନ ର ଅଧିକାରୀ ହେବେ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଗତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

ମକର- ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାରସ୍ପରିକ ସଦ୍‌ଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ପାରନ୍ତି। ଦିନଟି ସୁରୁଖୁରରେ କାଟିବା ସହିତ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।